Теплообігрівачі

У сучасних будинках обігрівальні системи відіграють важливу роль. Хочеться, щоб квартира була теплою в будь-який час року. Але батарея нерідко виявляється холодною. Справитися з подібними завданнями здатні керамічні тепло обігрівачі, які запропоновані в нашому магазині в великому асортименті.

Основні види керамічних обігрівачів

Існує кілька видів керамічних обігрівачів:

 

  • настінний;
  • підлоговий;
  • обігрівач для будинку.

 

У кімнатного керамічного обігрівача для будинку великі розміри. Однак він ергономічний, тому можна встановити його на вертикальній поверхні будь-якого виду. Але не варто встановлювати техніку біля стелі, оскільки теплий повітря не буде рівномірно поширюватися усередині приміщення.

Підлоговий економний кімнатний обігрівач виконаний в стильному і унікальному дизайні. Можна встановити обладнання в будь-якій точці кімнати. Завдяки таким можливостям тепле повітря охоплює все навколишнє техніку простір.

Не менш популярний керамічний настінний обігрівач, який дуже економічний і компактний. Встановити таке обладнання на стіну дуже легко, адже знадобиться мінімум інструментів. Кріпиться настінний обігрівач дуже надійно, тому він ніколи не впаде з поверхні.

Також є конверторні і інфрачервоні обігрівачі. Конвекторний обігрівач користується популярністю серед покупців, оскільки він здатний забезпечити теплом просторі приміщення. Це обумовлено відмінними фізичними показниками механізму роботи пристосувань такого виду. У кожного з видів окремий нагрівальний елемент, властивості якого різні.

Переваги обладнання

Кожна людина хоче, щоб його будинок був теплим і затишним. Саме тому вони вважають за краще купити економічні керамічні пристрої, які мають ряд вагомих переваг:

 

  • електричний нагрівальний прилад стане підходящим варіантом для установки в житлових приміщеннях. Велика панель дає можливість забезпечити опалення просторих приміщень. Такий варіант економний, адже він споживає мінімальну кількість електроенергії;
  • керамічний нагрівач дуже легкий, оскільки кожен його елемент мало важить. Завдяки цьому можна транспортувати обігрівач по приміщеннях без складнощів. Ви зможете брати техніку в поїздку, якщо потрібно обігріти дачний будинок. Енергозберігаючі прилади дозволять значно заощадити;
  • моделі керамічних нагрівачів відрізняються компактними розмірами. Можна купити економічний настінний нагрівач, щоб заощадити максимум цінного простору. Такий енергозберігаючий прилад поміститься навіть в маленьких кімнатах;
  • найголовніше, що керамічні нагрівачі безпечні. Спеціальні функції дають можливість виключити виникнення пожежі. Батарея обладнання не перегрівається, завдяки чому воно не вийде з ладу раніше часу. Сучасні моделі обігрівачів оснащені дистанційним пультом управління, тому доторкатися до них для вибору потрібного режиму опалення не доведеться;
  • в нагрівачах присутній система самовентиляції;
  • керамічні прилади працюють без зайвого шуму;
  • обладнання не сушить повітря, тому можна встановити його навіть в кімнаті дитини.

 

У нашому каталозі ви знайдете безліч різних моделей керамічних обігрівачів. Ми пропонуємо інфрачервоні і конверторні варіанти, які супроводжуються необхідними сертифікатами якості. Це прекрасна заміна батареї, яка не завжди справляється з опаленням будинків.

Перегляньте великий асортимент сайту, прочитавши докладний опис характеристик кожного товару. Якщо в процесі вибору виникли складності, зверніться за допомогою до наших консультантів. Вони підкажуть, який обігрівач заслуговує на увагу покупців. Якщо вас цікавить ціна обладнання, перегляньте прайс-лист, опублікований на сайті.Показано з 1 по 25 із 25 (всього 1 сторінок)