1 509 грн 1 372 грн
Є в наявності

Опис продукції:

Мати ламельні - це слабогорючі тепло-, звукоізоляційні мати, які формуються з брусків (ламелей) кам'яної вати, приклеєних до армованої фольги. Таким чином отримують продукт, який має підвищену міцність на стиск в порівнянні з традиційними матами, менше деформується під час монтажу.

У стандартному виконанні мати покриті армованою алюмінієвою фольгою. Фольговане покриття з проклеєними швами виконує функцію пароізоляційного шару, це дозволяє на холодних трубопроводах і повітроводах не встановлювати додатковий пароізоляційний шар.

Основа матів - негорючі ламелі з кам'яної вати.

Сфера використання:

Тепло-пароізоляція повітроводів, вентиляційного обладнання, резервуарів, а також трубопроводів і плоских поверхонь. У цивільному та промисловому будівництві, при новому будівництві і прокладці трубопроводів та реконструкції будівель і споруд різного призначення.

Застосовується при температурі ізольованих поверхонь до +250 ⁰С з боку кам'яної вати (з боку фольги - максимальна температура застосування + 80 ⁰С).Забезпечує функції:

 теплоізоляції;

 пароізоляції;

 завершене декоративне покриття для об’єктів розташованих в приміщеннях (поза приміщення необхідно облаштовувати захисний покривний шар).

Утеплювач
Виробник Sweetondale
Тип Базальтова вата; Кам'яна вата
Галузь застосування Для утеплення плоскої покрівлі; Для утеплення вентиляції, повітроводів, резервуарів
Вид Рулон
Довжина 8000 мм
Ширина 1200 мм
Товщина 30мм
Щільність 35 кг/м3
Теплопровідність 0,040 Вт/(кв.м*К)
Фасування Упаковка
Покриття Алюмінієва фольга
Країна виробник Україна
Група горючості НГ
Площа в упаковці
50 мм 9,6 м2