Укладання терас

Тераса являє собою майданчик на ділянці землі, яка служить якійсь кордоном між вулицею і будинком. Зробити правильний вибір при покупці використовуваного матеріалу дуже непросто, адже воно має бути стійким до впливу дощу, снігу, яскравих сонячних променів і сильних зимових морозів, в деяких випадках і від ультрафіолетових випромінювань. Покриття для тераси має допомагати зберегти її цілісність і функціональність, незважаючи на погодні умови та інші обставини, що впливають з боку навколишнього середовища, а також відповідати естетичним вимогам, щоб радувати око.

Основні характеристики

Купувати підлогові покриття для відкритих терас необхідно не тільки красиві, але і якісні, щоб прослужили якомога більше і виправдали витрачені сили і засоби на укладку. При їх виборі необхідно враховувати наступні критерії:

1. Морозостійкість. Підлогові покриття володіють теплозберігаючою властивістю, щоб не викликати тріщини і не зіпсуватися при мінусовій температурі повітря.

2. Вологостійкість. Запобігає проникненню вологи, виключаючи деформацію і гниття.

3. Міцність і універсальність. Витримує різні навантаження в будь-якій ситуації.

4. Безпека. Протиковзання дозволяє без побоювань пересуватися по мокрих плитах, а також покритих інеєм або льодом.

Покриття підлоги відкритої тераси виконується один раз на кілька десятків років, так що, до проведення такого процесу краще підійти з усією відповідальністю. Для роботи такого роду найчастіше використовують кам'яні, керамічні, рідше штамповані бетонні або дерев'яні дошки. Для виконання установки треба придбати ґрунтовку (щоб підготувати поверхню), герметик (для приховування швів), клейку двосторонню стрічку (для фіксації).Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)