59 грн/м2
Є в наявності

Sweetondale Роклайт 30 кг/м3 1200х600
Конструкціях, каркасні конструкції

Мінераловатний (базальтовий) утеплювач (4 плити, мультипак) 1200х600 РОКЛАЙТ - це легкі гідрофобізовані, негорючі теплозвукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.

Галузь застосування
Тепло-, звукоізоляція горизонтальних, похилих і вертикальних конструкцій, в яких утеплювач не несе зовнішнього навантаження, таких як мансарди, каркасні стіни, стіни з обробкою сайдингом, підлоги і перекриття, перегородки в котеджному і малоповерховому будівництві. Гідрофобізовані плити РОКЛАЙТ мають низьку водо-й паропроникність, високу міцність на стиск. Все це забезпечує надійність і довговічність теплозвукоізоляційних плит РОКЛАЙТ. Крім того, матеріал вигідно відрізняють простота обробки і монтажу.

Утеплювач
Виробник Sweetondale
Тип Базальтова вата; Кам'яна вата
Галузь застосування Для утеплення скатної покрівлі; Для утеплення стелі; Для утеплення перегородок
Вид Плита
Довжина 1200 мм
Ширина 600 мм
Товщина 50мм; 100мм
Щільність 30 кг/м3
Теплопровідність 0,039 Вт/(кв.м*К)
Фасування Упаковка
Покриття Без покриття
Країна виробник Україна
Група горючості НГ
Площа в упаковці
50 мм 5,76 м2
100 мм 2,88 м2
Утеплювач: види і застосування в утепленні поверхонь
Утеплювач: види і застосування в утепленні поверхонь
Утеплювач - це спеціальний будівельний матеріал, призначений для захисту конструкцій від навколишнього середовища і для збереження температури усередині конструкції. Перевагами всіх утеплювачів є:•   тривалий строк служби;•  ..
Мінеральна вата Sweetondale: застосування в утепленні
Мінеральна вата Sweetondale: застосування в утепленні
Мінеральна вата - це волокнистий матеріал, одержуваний із сплавів гірських порід, доменних шлаків або їх сумішей. На ринку є багато фірм з виготовлення мінеральної вати, але найбільш популярною і якісною є мінвата Sweetondale. Перевагами вати саме ці..