568 грн
Є в наявності

Самовирівнююча гіпсово-цементна суміш Thomsit DG

(товщина шару від 3 до 30 мм)
Властивості
Висока адгезія до основи
Швидкий набір міцності (технологічне пересування можливе через 8:00)
Придатна для машинного нанесення
Витримує навантаження від крісел на роликах
Придатна для безшовних підлог з підігрівом
Низька усадка
Галузь застосування

Самовирівнююча суміш Thomsit DG призначена для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних, ангідритових і асфальтових підстав статі, в т.ч. обігріваються. Застосовується під укладання підлогових покриттів в сухих внутрішніх приміщеннях. Товщина шару вирівнюючої маси Thomsit DG, що наноситься за один прохід, повинна становити від 3 до 30 мм.

При нанесення шару товщиною 30-80 мм слід використовувати суміш Thomsit DG з додаванням сухого фракційного (≤1мм) піску (до 30%).

Суміш Thomsit DG не придатна для влаштування промислових підлог.

Виконання робіт

Суху суміш зачиняють точно відміреною кількістю чистої холодної води (від + 15 ° C до + 20 ° С) з розрахунку 4,25-5,0 л води на 25 кг сухої суміші.

Суху суміш поступово вводять у воду і перемішують до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низкооборотной мішалки (швидкість обертання не більше 600 об / хв). Потім роблять технологічну перерву близько 3 хвилин для розчинення органічних добавок і знову перемішують. Передозування води замішування знижує механічну міцність розчину і призводить до розшарування суміші! Приготовлена суміш повинна бути витрачена протягом 45 хвилин з моменту замішування.

Суміш виливають на основу і розподіляють по площі за допомогою жорсткого віника, гумової планки, зубчатого шпателя або під. інструменту. Для видалення бульбашок повітря поверхню свежеуложенной суміші рекомендується прокатати голчастим валиком. Для подачі суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос.

Thomsit DG добре розтікається, має щільну структуру і вимагає обов'язкової шліфування поверхні перед укладанням покриттів із застосуванням відповідного клею Thomsit.

До укладання покриття на шар вирівнюючої маси можна приступати через 24 години при товщині шару до 5 мм, через 48 годин при товщині шару від 5 мм до 10 мм і через 7 діб при товщині шару від 10 мм до 30 мм.

При перервах у роботі більш 20 хвилин інструменти слід промивати водою. Схопився розчин можна видалити тільки механічним способом.


Технічні характеристики
Склад гіпсово-цементна суміш з мінеральними заповнювачами і органічними добавками
Кількість води 4,25-5,0 л на 25 кг сухої суміші
Адгезія з бетонною основою (повітряно-суха середа), не менше 1,0 МПа
Усадка не більше 1,0 мм / м
Витрата сухої суміші Thomsit DG ок. 1,8 кг / м2 на 1 мм товщини шару

Теги: thomsit, самовирівнююча, гіпсово-цементна, суміш, (товщина, шару, від, до, 30мм), кг, самовирівнювальні, засоби, для, підготовки, основ, підлог самовирівнююча, самовирівнювальні