414 грн
Немає в наявності

Для підготовки поверхні підлоги під укладку покриттів (товщина шару від 0,5 до 10 мм), а також в якості покриття підлоги всередині приміщень (товщина шару від 5 до 10 мм)
Властивості
Висока адгезія до основи
Висока остаточна міцність і зносостійкість
Швидкотужавіюча (технологічне пересування можливе через 3:00 при будь-якій товщині)
Піддається механічній укладанні
Зручна і проста в застосуванні
Придатна в якості покриття підлоги
Галузь застосування

Суміш Thomsit DX призначена для вирівнювання підстав з бетону, цементно-піщаних розчинів і асфальтобетону під укладання покриттів (лінолеум, ковролін, ламінат, керамічного і ПВХ-плитка, паркет та ін.), Товщина шару за одне нанесення 0,5-10 мм. Характеристики міцності підстави повинні битьне менш, ніж у розчину Thomsit DX. Розчинна суміш Thomsit DX придатна також для влаштування покриттів експлуатованих в умовах слабких механічних впливів, відповідно до СНиП 2.03.13-88, товщина шару в даному випадку повинна бути не менше 2 мм, і для влаштування підлог з підігрівом. Розчинна суміш Thomsit DX нe придатна для влаштування покриттів в промислових підлогах.

При необхідності заливки з товщиною шару понад 10 мм рекомендується використовувати суміш Thomsit DG.

Виконання робіт

Суху суміш розчинити чистою водою температурою від +15 ° C до +20 ° C з розрахунку 6,5 л води на 25 кг суміші. Суху суміш поступово вводять у воду і перемішують до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низкооборотной мішалки (швидкість обертання не більше 600 об / хв). Потім роблять технологічну перерву близько 2 хвилин для розчинення органічних добавок і знову перемішують. Передозування води замішування знижує механічну міцність розчину і призводить до розшарування суміші! Приготовлена суміш повинна бути витрачена протягом 35 хвилин з моменту замішування. Приготовану суміш розчину вилити на підготовлену стяжку або підстава і розподілити по поверхні за допомогою гумової мірної планки, зубчатого шпателя або ін. Інструментів. Thomsit DX добре розтікається і утворює рівну, гладку поверхню, що надалі не вимагає шліфування. При виконанні робіт на великих площах для видалення з розчину бульбашок повітря необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий голчастий валик. Для подачі розчинної суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос. При нормальних кліматичних умовах (температура +23 ° C і відносна вологість повітря 55%) через 3:00 можливо технологічне пересування по поверхні. Покриття можна укладати через 24 години при допустимій товщині шару.

Технічні характеристики
Склад: суміш цементів з органічними добавками і наповнювачами
Витрата води для приготування розчинової суміші 6,5 л води на 25 кг
Витрата розчинної суміші 1,6 кг / м2 на 1 мм товщини шару

Теги: thomsit, самовирівнюючий, засіб, для, вирівнювання, бетонних, цементно-піщаних, основ, 05-10, мм, кг, самовирівнювальні, засоби, підготовки, підлог самовирівнюючий, самовирівнювальні