3 670 грн
Є в наявності

Властивості
Висока липкість
Має високу адгезію до різних за хімічною природою підстав
Забезпечує можливість кріплення покриттів на горизонтальних і вертикальних поверхнях
Витримує навантаження від стільців на роликах
Стійкий до механічної чищенні текстильний покриттів
Може застосовуватися на підлогах з підігрівом
Економічний
Галузь застосування

Воднодисперсионной клей Thomsit До 188 Е призначений для укладання на підстави з різною всмоктуючою здатністю наступних видів покриттів з полімерною основою (в рулонах і плитках):
ПВХ покриттів;
кварц-вінілових плиток;
текстильних покриттів з полімерною основою (ПВХ, латексної поліуретанової та ін.);
каучукових покриттів товщиною до 2,5 мм;
поліолефінових покриттів;
пробкових покриттів з основою з ПВХ;
звукопоглинальних матів Thomsit.

Клей Thomsit До 188 Е має властивості контактного клею (зберігає липкість протягом тривалого часу). Він особливо ефективний при укладанні підлогових покриттів на невбираючі підстави (старі ПВХ покриття, мозаїчний бетон, наливні полімерні підлоги, пофарбовані поверхні і т. Д.). Для інших видів підлогових покриттів рекомендується застосовувати клеї Thomsit інших марок.

Контактна приклеювання.

Контактна приклеювання рекомендується використовувати при укладанні каучукових або поліолефінових покриттів на невбираючі підстави, а також при кріпленні покриттів на вертикальних поверхнях (наприклад, при обробці сходів або стін). При цьому клей наносять на обидві склеювані поверхні. На зворотну сторону покриття клей наносять за допомогою поролонового валика або зубчатого шпателя А4, а на підставу - зубчатого шпателя А5.

Клей витримують протягом 30-60 хвилин. При цьому клей висихає до утворення прозорої жовтуватою плівки (не залишається на пальцях після дотику). Потім приступають до укладання покриття. Поверхня нанесеного на підставу клейового шару не повинна залишатися відкритою більше 120 хвилин.

Покриття вкладають і щільно притискають до поверхні гумовим молотком або притискними роликами. Після завершення укладання покриття слід ще раз прикатать важким притискним роликом.

Зварювання швів можна проводити не менш ніж через 24 години після укладання покриття. Свіжі забруднення клеєм легко змиваються водою. Висохлий клей можна видалити тільки механічно.

Технічні характеристики
Щільність бл. 1,1 кг / л
Час витримування перед укладанням покриття на липкий клейовий шар: 10-20 хвилин, але не більше 60 хвилин
Час витримування перед укладанням покриття на клейовий шар з низькою липкостью і при контактному приклеюванні: 30-60 хвилин, але не більше 120 хвилин
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні поролоновим валиком: ок. 200 г / м2
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні шпателем А2: ок. 300 г / м2
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні шпателем А3: ок. 250 г / м2
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні шпателем А4: ок. 150 г / м2
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні шпателем А5: ок. 200 г / м2

Примітка

Клей Thomsit До 188 Е слід застосовувати при температурі основи і навколишнього повітря не нижче + 15 ° C і відносній вологості повітря не више75%. Всі вищевикладені рекомендації при температурі + 20 ° C і відносній вологості повітря 55%. Час підсушування клею залежить від температури, вологості і пористості підстави.

Перед укладанням підлогових покриттів на обігріваються стяжки підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення і висихання клею температура основи повинна підтримуватися на рівні + 18 ° C. Температура повинна зберігатися на цьому рівні як мінімум протягом 3-х днів після укладання покриття.

Якщо після довгого зберігання на поверхні клею з'явилася полімерна плівка, її потрібно акуратно видалити, не змішуючи з основною масою клею. Залишки клею можна зливати в каналізацію!

Теги: thomsit, k188e, клей, для, пвх, хв, поліуретанових, гумових, покриттів, кг, клеї, пробкових клей, пвх, хв, клеї