1 217 грн
Є в наявності

Товщина шару 1-100 мм
Властивості
Швидкотужавіюча (технологічне пересування можливе через 60 хвилин)
Чи не створює великих внутрішніх напружень при твердінні
Висока адгезія до основи
Високоміцна
Зручна і проста в застосуванні
Придатна для підлог з підігрівом
Застосовується тільки для внутрішніх робіт
Не рекомендується для застосування в якості покриття підлоги
Галузь застосування

Суміш Thomsit RS 88 призначена:
для термінового ремонту (закладення тріщин, вибоїн, раковин і т. п.) на горизонтальних і вертикальних підставах з бетону, цементно-піщаних розчинів, монолітних стяжок, а також ангідритових підстав і підстав з асфальтобетону;
для ремонту сходових маршів, рамп і т. п .;
для вирівнювання поверхонь підстав на невеликих ділянках;
для ремонту поверхонь безшовних підлог з підігрівом.

Товщина шару ремонтної суміші Thomsit RS 88, наноситься за один робочий прохід, повинна становити від 1 до 10 мм.

При необхідності укладання більш товстих шарів в суміш слід додатково ввести 30% кварцового піску (7,5 кг на 25 кг сухої суміші):
з максимальним розміром зерен 2 мм при товщині шару від 10 до 30 мм;
з максимальним розміром зерен 4 мм при товщині шару понад 30 мм.

При додатковому введенні піску кількість води замішування не збільшують.

Суміш Thomsit RS 88 не придатна для влаштування покриттів підлог.

Виконання робіт

Суху суміш розчинити чистою водою температурою від +15 до + 20 ° С. Кількість води, в розрахунку на 25 сухої суміші, беруть залежно від виду виконуваних робіт:
5,5л - для заповнення раковин, вибоїн і тріщин, в т. Ч. На вертикальних поверхнях, ремонту сходинок, сходових кліток і т. П .;
6,0-6,5л - для шпаклювання;
7,0-7,5л - для вирівнювання горизонтальних поверхонь.

Суху суміш поступово вводять у воду і перемішують до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки (макс. 600 об. / Хв). Потім роблять технологічну перерву близько 3 -х хвилин для попереднього дозрівання суміші і знову перемішують. Передозування води замішування знижує механічну міцність розчину і призводить до розшарування суміші. Приготовлена суміш повинна бути витрачена протягом 15 хвилин з моменту затворенія.В зв'язку з цим рекомендується зачиняти водою не більше 2-3 кг сухої суміші Thomsit RS 88 за один заміс.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі навколишнього середовища + 23 ° С і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах час схоплювання і набору міцності може змінитися.

У період схоплювання і набору початкової міцності розчин необхідно оберігати від пересихання (забезпечити відсутність протягів, місцевого перегріву, попадання прямих сонячних променів і т. Д.).

Thomsit RS 88 містить цемент, і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.
Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на пристрій і ремонт підлог. Застосування матеріалу не представляє труднощі за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.


Технічні характеристики
Склад: суміш цементу з мінеральними заповнювачами і органічними добавками
Насипна щільність: 1,4 кг / л
Витрата води для приготування суміші (у розрахунку на 25 кг сухої суміші):
при заповненні раковин, вибоїн, тріщин і т. п .: 5,5 л води
при шпаклюванні: 6,0-6,5 л води
при вирівнюванні горизонтальних поверхонь: 7,0-7,5 л води
Витрата сухої суміші: 1,5 кг / м2 на 1 мм товщини шару

Теги: thomsit, самовирівнюючий, універсальний, засіб, для, вирівнювання, ремонту, 1-100, мм, кг, самовирівнювальні, засоби, підготовки, основ, підлог самовирівнюючий, самовирівнювальні