Хіти продожів

Акції

Новинки

Новости

Фарба на прикладі Тіккуріла
Як відомо, деякі види фарб при подальшій експлуатації можуть негативно впливати на людське здоров'я. Фарби низької якості можуть привести до гострого отруєння. Фарба Тіккуріла виготовляється на ос..
Інтер'єрна фарба - види і застосування
Фарба інтер'єрна є сучасним матеріалом, який славиться своєю відмінною експлуатаційною властивістю. Її застосовують для обробки різних поверхонь, в основному усередині приміщень. Свою популярність..
Металевий профіль
Металевий профіль служить каркасом для надійного закріплення листів гіпсокартону або заліза до стін і стелі. Профіль є доступним матеріалом, який має різноманітний зовнішній вигляд. З його допомогою м..
Захист фасаду: навіщо і як
Для захисту фасадів використовують нові, практичні і економічно вигідні матеріали для обробки деревини. Подібні матеріали, так звані просочення, допоможуть захистити стіни від різних видів грибка і цв..
Cтельовий гіпсокартон: особливостi застосування
Рано чи пізно, але всім доводиться стикатися з такою потребою, як ремонт, дрібний косметичний або великомасштабний і габаритний, від підстави і під ключ. Кожен задається питанням: який же матеріал обр..
Мозаїчна штукатурка: як вибрати
Мозаїчна штукатурка володіє особливостями, які дають можливість застосовувати її для внутрішніх і зовнішніх декоративних робіт. До складу входять акрилові смоли, кам'яна крихта і в'яжучі елеме..
Вибір і нанесення силікатної фасадної штукатурки
При виробництві силікатної штукатурки, звичайне рідке скло проходить кілька стадій обробки - під тиском і при високій температурі. Додатково, до складу суміші входять: вода, сполучні матеріали, барвни..
Утеплювач: види і застосування в утепленні поверхонь
Утеплювач - це спеціальний будівельний матеріал, призначений для захисту конструкцій від навколишнього середовища і для збереження температури усередині конструкції. Перевагами всіх утеплювачів є: ..
Мінеральна штукатурка: характеристика і застосування
Мінеральна штукатурка - це оздоблювальний матеріал, в складі якого екологічно чисті, натуральні компоненти: подрібнений граніт і мармур, а також портландцемент, вапно. Продається вона в вигляді сухої ..

Отзывы наших клиентов

Иришка / 10.05.2018
Приехал утеплитель для пола. Упаковка оказалась больше, чем я думала, еще и останется в запасе. Все заказывали почтой, отправили в тот же день. Упаковали отлично, товар приехал без повреждений. За нак..
Оксана / 10.05.2018
Купили утеплитель для стен. Он оказался очень качественным и оправдал все наши ожидания. В доме понизился уровень влажности, со стен исчез грибок. И как показал наш опыт утеплитель для стен устойчив к..
Кубик Елена Борисовна / 09.05.2018
Покупали базальтовый утеплитель для стен и кровли. Оказалось, заодно и звукоизолировали дом. Доставили материалы за 1 день Новой почтой. Теперь за программой «енерджи» ждем выплату компенсации. Получи..
Екатерина / 09.05.2018
Весной решили заняться ремонтом. Первое, о чем заговорили – утепление фасада. Долго решали, где заказывать утеплитель, друзья посоветовали этот сайт, не пожалели. С помощью программы вернули еще часть..