Хіти продожів

Акції

Новинки

Новости

Особливості акрилової штукатурки «баранчик»
Акрилова штукатурка короїд є незамінним матеріалом при фасадних роботах і всередині будівлі також. Головне її призначення - це створити декоративний тонкий шар на поверхнях з бетону, гіпсу, цементу, п..
Фарби ваміут
Продукція Vamiut є хорошим вибором для використання в ремонтних роботах, як професійними майстрами, так і тими, хто робить ремонт самостійно. Відмінними властивостями такого товару є висока якість і д..
Сучасний утеплювач для будинку IZOVAT
При спорудженні житла завжди стояло питання опалювання і збереження тепла в приміщенні. Раніше люди використовували для цієї мети шкури звірів і солому. Застосування підручних засобів було обумовлене ..
Будівельна продукція марки Botament
Будівельна продукція марки Botament виготовляється німецьким холдингом MC-Baumchemie Muller GmbH, який має свої виробництва і представництва по всій Європі. Матеріали для обробки, як і інші продукти Б..
Самовирівнююча суміш: чому варто купувати?
На даний час будівельна хімія представлена ​​в досить великому асортименті товарів. Для підлог дуже затребуваною є самовирівнююча суміш, вона запропонована для покупців у вигляді особливого розчину, я..
Штукатурки Vamiut
Продукція Vamiut досить затребувана на будівельному ринку, оскільки відрізняється високою якістю і надійністю. Штукатурка ваміут являє собою склад, який допомагає створити обробний шар на стінах, вирі..
Клей для газоблоку: достоїнства і переваги
Клей для газоблоку - це особлива суміш цементу, яка використовується для укладання бетонних блоків завтовшки не більше 2 мм. Це важлива характеристика дозволяє досягти максимальних теплоізоляційних по..
Клей для плитки Siltek Т- 80
Як відомо, Siltek - це знак якості. Під цією торговою маркою випускають найрізноманітнішу продукцію для будівництва і ремонту. Особливо це відноситься до різного клею і інших сумішей, які допомагають ..
Вогнетривкий гіпсокартон: особливості використання
Для проведення робіт в приміщеннях з підвищеною вогненебезпечністю або вологістю, варто використати певні матеріали, щоб уберегтися від несподіванок. Тому досить часто застосовують гіпсокартон вологос..

Отзывы наших клиентов

Иришка / 10.05.2018
Приехал утеплитель для пола. Упаковка оказалась больше, чем я думала, еще и останется в запасе. Все заказывали почтой, отправили в тот же день. Упаковали отлично, товар приехал без повреждений. За нак..
Оксана / 10.05.2018
Купили утеплитель для стен. Он оказался очень качественным и оправдал все наши ожидания. В доме понизился уровень влажности, со стен исчез грибок. И как показал наш опыт утеплитель для стен устойчив к..
Кубик Елена Борисовна / 09.05.2018
Покупали базальтовый утеплитель для стен и кровли. Оказалось, заодно и звукоизолировали дом. Доставили материалы за 1 день Новой почтой. Теперь за программой «енерджи» ждем выплату компенсации. Получи..
Екатерина / 09.05.2018
Весной решили заняться ремонтом. Первое, о чем заговорили – утепление фасада. Долго решали, где заказывать утеплитель, друзья посоветовали этот сайт, не пожалели. С помощью программы вернули еще часть..