Хіти продожів

Акції

Новинки

Новости

Фарба для стін
Що робити, коли банальні шпалери вже набридли, та й ціни за рулон не всім по кишені, а потрібно враховувати, що на кімнату необхідно як мінімум чотири рулона шпалер? Ідеальним рішенням буде фарбування..
Фарба для дерев'яних фасадів: види і характеристика
Дерево - це традиційний матеріал, що підходить для будівництва будинку. Завдяки своїм властивостям, фасад з нього буде красивим, екологічно чистим, теплим і комфортним. Але як матеріал природного похо..
Фарба для стелі
Фарбування стелі - процес не особливо складний і трудомісткий, особливо коли матеріал і робочий інструмент підібраний правильно. На даний момент фарба є найбільш популярним оздоблювальним матеріалом. ..
Обробка дерева від вологи - захист фасаду на роки
Дерево досить поширений матеріал, який часто використовують для різних робіт. Тому застосування його в якості декоративного елементу для фасадних робіт нікого особливо не здивує. Особливо часто такі б..
Гіпсокартон для стін: маленький секрет великого результату
На цей час будівельна промисловість користується досить різною технікою і способами для надання стінам і стелям ідеальної рівності. Додатково можна отримати відмінні тепло- і звукоізоляційні показники..
Силіконова штукатурка - поєднання надійності і краси
Завдяки розвитку сучасних технологій, саме слово "штукатурка" вже давно перестало асоціюватися з зневірою, сірістю, складністю нанесення і схильності руйнування через несприятливі погодні ум..
Внутрішні стіни - місце для фантазії
Внутрішнє оздоблення, мабуть, найприємніший етап будівельних робіт. Абсолютно не секрет, що основним призначенням внутрішніх стін є поділ простору на різні приміщення та зони. Грамотно виконана внутрі..
Універсальний вибір: силикатно-силіконова фасадна штукатурка
Фасад - це обличчя будинку, і якщо колись для його обробки застосовували виключно класичну штукатурку з піску та цементу, то в наш час різноманітність складів, застосовуваних при виготовленні штукатур..
Економний утеплювач для дому - пенополистерол
Час енергетичної кризи вносить свої корективи в будівельні технології. Питання утеплення будинків стало одним з найбільш гострих для сучасної людини. І ось, на ринку будматеріалів з'явився недорог..

Отзывы наших клиентов

Иришка / 10.05.2018
Приехал утеплитель для пола. Упаковка оказалась больше, чем я думала, еще и останется в запасе. Все заказывали почтой, отправили в тот же день. Упаковали отлично, товар приехал без повреждений. За нак..
Оксана / 10.05.2018
Купили утеплитель для стен. Он оказался очень качественным и оправдал все наши ожидания. В доме понизился уровень влажности, со стен исчез грибок. И как показал наш опыт утеплитель для стен устойчив к..
Кубик Елена Борисовна / 09.05.2018
Покупали базальтовый утеплитель для стен и кровли. Оказалось, заодно и звукоизолировали дом. Доставили материалы за 1 день Новой почтой. Теперь за программой «енерджи» ждем выплату компенсации. Получи..
Екатерина / 09.05.2018
Весной решили заняться ремонтом. Первое, о чем заговорили – утепление фасада. Долго решали, где заказывать утеплитель, друзья посоветовали этот сайт, не пожалели. С помощью программы вернули еще часть..