Хіти продожів

Акції

Новинки

Новости

Навіщо потрібна штукатурка на фасаді будинку?
Штукатурка - це сучасний облицювальний матеріал, який поширений в процесі проведення будівельних робіт. Шар якісної штукатурки не тільки ідеально вирівнює поверхню, але ще і захищає її від негативних ..
Як правильно підібрати фарбу для інтер'єру?
Будівельні магазини пропонують людям великий вибір різних матеріалів. В такому асортименті можна розгубитися, якщо у вас немає відповідного досвіду в цій сфері. Якщо вам потрібна фарба для інтер'є..
Утеплення будинку. Для чого потрібно утеплювати будинок?
Багатьох людей хвилює питання збереження тепла в своїх оселях. Завдяки експериментам вдалося зрозуміти, що тепло йде через стіни. Якісні утеплювачі незамінні в процесі вирішення подібних проблем. Вони..
 На весь комплекс матеріалів для утеплення фасадів Вигода 50%
Програма IQ energy виступає сучасним фінансовим інструментом, який сприяє удосконаленню в області енергоефективності в житловому секторі України, згідно з європейськими стандартами. Розробкою програми..
Як краще захистити свій будинок від ерозії і вологи
Волога і ерозія - це фактори, які поступово руйнують споруди. Важливо не допустити їх вплив на будинок, щоб він простояв максимально довго. Для подібних цілей часто використовується фасадна фарба, яка..

Отзывы наших клиентов

Иришка / 10.05.2018
Приехал утеплитель для пола. Упаковка оказалась больше, чем я думала, еще и останется в запасе. Все заказывали почтой, отправили в тот же день. Упаковали отлично, товар приехал без повреждений. За нак..
Оксана / 10.05.2018
Купили утеплитель для стен. Он оказался очень качественным и оправдал все наши ожидания. В доме понизился уровень влажности, со стен исчез грибок. И как показал наш опыт утеплитель для стен устойчив к..
Кубик Елена Борисовна / 09.05.2018
Покупали базальтовый утеплитель для стен и кровли. Оказалось, заодно и звукоизолировали дом. Доставили материалы за 1 день Новой почтой. Теперь за программой «енерджи» ждем выплату компенсации. Получи..
Екатерина / 09.05.2018
Весной решили заняться ремонтом. Первое, о чем заговорили – утепление фасада. Долго решали, где заказывать утеплитель, друзья посоветовали этот сайт, не пожалели. С помощью программы вернули еще часть..