Хіти продожів

Акції

Новинки

Новости

Фарба для стін
Що робити, коли банальні шпалери вже набридли, та й ціни за рулон не всім по кишені, а потрібно враховувати, що на кімнату необхідно як мінімум чотири рулона шпалер? Ідеальним рішенням буде фарбування..
Фарба для дерев'яних фасадів: види і характеристика
Дерево - це традиційний матеріал, що підходить для будівництва будинку. Завдяки своїм властивостям, фасад з нього буде красивим, екологічно чистим, теплим і комфортним. Але як матеріал природного похо..
Фарба для стелі
Фарбування стелі - процес не особливо складний і трудомісткий, особливо коли матеріал і робочий інструмент підібраний правильно. На даний момент фарба є найбільш популярним оздоблювальним матеріалом. ..
Обробка дерева від вологи - захист фасаду на роки
Дерево досить поширений матеріал, який часто використовують для різних робіт. Тому застосування його в якості декоративного елементу для фасадних робіт нікого особливо не здивує. Особливо часто такі б..
Гіпсокартон для стін: маленький секрет великого результату
На цей час будівельна промисловість користується досить різною технікою і способами для надання стінам і стелям ідеальної рівності. Додатково можна отримати відмінні тепло- і звукоізоляційні показники..
Силіконова штукатурка - поєднання надійності і краси
Завдяки розвитку сучасних технологій, саме слово "штукатурка" вже давно перестало асоціюватися з зневірою, сірістю, складністю нанесення і схильності руйнування через несприятливі погодні ум..
Внутрішні стіни - місце для фантазії
Внутрішнє оздоблення, мабуть, найприємніший етап будівельних робіт. Абсолютно не секрет, що основним призначенням внутрішніх стін є поділ простору на різні приміщення та зони. Грамотно виконана внутрі..
Універсальний вибір: силикатно-силіконова фасадна штукатурка
Фасад - це обличчя будинку, і якщо колись для його обробки застосовували виключно класичну штукатурку з піску та цементу, то в наш час різноманітність складів, застосовуваних при виготовленні штукатур..
Економний утеплювач для дому - пенополистерол
Час енергетичної кризи вносить свої корективи в будівельні технології. Питання утеплення будинків стало одним з найбільш гострих для сучасної людини. І ось, на ринку будматеріалів з'явився недорог..

Отзывы наших клиентов

Любовь / 20.02.2019
Хочу выразить свою благодарнось магазину за умение во всем!!! У нас идет стройка дачного участка и скажу что обращалась во многие компании, но здесь почему-то нравится то что к клиенту относятся треп..
Елена / 14.01.2019
Все на высшем уровне. Рекомендую. ..
Афанасий Андреевич / 05.06.2018
Покупали с женой на сайте колонны для фасадного декорирования двора. Качественное исполнение из хорошего материала. Нет ни единой трещины и скола. Персонал вел приятный диалог, знаясь на своем деле. ..
Ольга Ивановна / 05.06.2018
Решили к лету обновить двор, друзья посоветовали купить стройматериалы на этом сайте. Мы не пожалели! Краска держится долго и не выгорает, а персонал компетентный и знается на своей работе! Всем совет..
Екатерина / 05.06.2018
Покупали утеплитель для фасада в данном интернет-магазине. Товар пришел быстро и порадовал качеством.Всем рекомендую.Цена также заметно удивила,намного дешевле чем везде где я искала...
Лев Егорыч / 16.05.2018
Что можно сказать? Все супер. Вначале волновался, что долго доставлять будут- сроки горят, но приятно удивили и грунтовка пришла вовремя. Надеюсь что в дальнейшем все будет также качественно и операт..