" />
1 241 грн
 • Доставка по Києву
  до 100 кг / 1 м3 експрес доставка від 70 до 150 грн
  (по передплаті на карту Приват Банка)
  до 1 т - до 400 грн
  до 1,5 т – 400-500 грн
  до 4 т - 600 грн
  до 5 т - 700 грн
  до 10 т - 1100 грн
 • Доставка по Україні
  DELLA 500 кг (1 палета) - від 500 грн
  Нова Пошта 1 кг від 40 грн
 • Самовивіз зі Складу
  м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 57
  м. Вишневе, вул. Чорновола, 48

Технічна карта

Мінеральна гідроізоляційна суміш Baumit Protect (Бауміт Протект), 18kg

Матеріал:

Однокомпонентна, еластична, водо-морозостійка, паропроникна гідроізоляційна суміш на основі цементу для влаштування безшовної гідроізоляції у вологих приміщеннях.

Зручна у застосуванні, екологічно безпечна.

Застосування:

Всередині і зовні приміщень.

Для виконання безшовної гідроізоляції під плитковим покриттям на балконах, терасах, в цокольній частині житлових і громадських будівель, резервуарів з питною водою тощо

Підстава:

Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, здатним нести

навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, незв'язаних частинок, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні повинні бути вилучені. Відколи, раковини, тріщини повинні бути відновлені з використанням ремонтних складів Baumit Planea. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, необхідно очистити механічним способом і обробити складом Baumit SanierLoesung.

Спосіб застосування:

Придатний для нанесення на:

вбираючі мінеральні підстави:

Бетон, газобетон, цементні і гіпсові штукатурки, ангідридні підстави, цементні стяжки, клінкер, керамічна цегла, балкони, тераси, цокольна частина житлових і громадських будівель, підлоги з підігрівом, резервуарів з питною водою тощо


Непридатний для нанесення на:

Дерево, метал, поверхні з полімерів, цементні / бетонні підстави до моменту закінчення процесів твердіння

Підготовка основи:

Вбираючі заснування: очистити поверхню від пилу і загрунтувати Baumit Grund. Уникати утворення калюж. Витримати технологічна перерва не менше 15 хвилин перед нанесенням гідроізоляції.

Рекомендований інструмент: сталева терка, кельма, змішувач низькообертовим, чиста місткість.

Замішування: суху суміш засипати в ємність з чистою водою, перемішати низькообертовим змішувачем протягом 3 хв. до утворення однорідної маси без грудок.

Не додавати інші матеріали. Завжди замішувати весь вміст мішка.

Нанесення:

Не мочити підставу!

За допомогою зубчастої терки із зусиллям нанести на попередньо прогрунтовану поверхню рівний по товщині шар гідроізоляційної суміші і загладити (товщина шару ок. 1мм). Всі вертикальні і горизонтальні, зовнішні і внутрішні шви стін і підлоги необхідно армувати щелочестойкой, гідроізоляційної стрічкою Baumit Strap. Після повного висихання першого шару наноситься другий шар гідроізоляційної суміші Baumit Protect в перпендикулярному напрямку до попереднього. Місця виходу трубопроводу небудь інших елементів необхідно герметизувати ущільнювальними манжетами.

Не додавати води з метою збільшення часу використання суміші. Не використовувати суміш після закінчення часу використання.

Після нанесення гідроізоляційної суміші Baumit Protect не наражати покриття механічному й термічному впливу протягом 8:00.

Ви можете купити гідроізоляційну суміш Baumit Protect за телефоном (044) 223-62-23; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Рекомендовані товари

Теги: baumit, protect, мінеральна, гідроізоляційна, суміш, кг, гідроізоляція гідроізоляція