" />
Конвектори

Питання обігріву житлового будинку завжди хвилювало людей, які цінують власний комфорт. Можна встановити радіатори опалення, але не завжди цього достатньо для досягнення бажаного результату. Набагато краще встановити в середині конвектори, які дають можливість насолоджуватися теплом всередині приміщень.


Переваги внутріпольних конвекторів

Сучасні внутрипідложні конвектора мають ряд сильних сторін, які вигідно виділяють їх на тлі іншого обладнання:

  • монтаж техніки дасть можливість не тільки заощадити максимум простору, але ще і зберегти інтер'єр в первозданному вигляді;
  • якщо вмонтувати внутрипідложні конвектор в підлогу, він створить бар'єр з підігрітого повітря, що виключить виникнення протягів в будинку, тому опалення буде результативним;
  • це організація опалення в квартирах і будинках, де встановлені панорамні вікна.


Експлуатаційні характеристики внутріпольних конвекторів наступні:

  • рівень теплопродуктивності, який визначається розмірами вентилятора, а також температурним режимом носія тепла;
  • розміри використовуваного для опалення приладу;
  • конвекція може бути примусовою або ж природною.


Конвектор з природною вентиляцією використовується для того, щоб додатково опалювати приміщення. У його конструкції присутній вентилятор, який піднімає нагріте повітря догори. Прилади володіють низькими показниками продуктивності тепла. Але від цього їх використання не менш ефективний, адже вони дають можливість заощадити на оплаті відповідних ресурсів.


Якщо мова йде про внутріпольних конвекторах з вентиляцією примусового типу, то тут трохи інша схема роботи. Вентилятор буде проганяти холодне повітря через спеціальний теплообмінник в прискореному режимі. Вже після цього він видувається догори в теплому вигляді. Це електричний прилад, який вимагає монтажу модуля, який контролює його роботу.


На що звернути увагу при виборі обладнання для свого будинку?

Вибираючи модель конвектора, зверніть особливу увагу на матеріал, з якого виконаний його корпус. Краще вбудувати внутрипідложні конвектор з корпусом з алюмінію або сталі з подвійним оцинкуванням. Такі конвектори довговічні і зручні в експлуатації.


Далі потрібно звернути увагу на вентилятор, яким оснащений прилад. Він повинен працювати без зайвого шуму, щоб у вашому домі було комфортно. Для ефективної роботи вентилятора необхідно встановити ЄС-двигун. Він має високий рівень ККД і найвищим ступенем безпеки.


Теплообмінник вбудованого внутрипідложні конвектора може складатися з двох рівнів або контурів. Двоконтурні прилади охолоджують повітря, а дворівневі - сприяють підтриманню належного рівня тепла.


Якщо говорити про решітці, то вона буває поперечної або поздовжньої. Її монтаж на внутрипідложні конвектор здійснюється за допомогою невеликої пружинки або ж стрічки з високоміцної гуми. Вибираючи модель вентилятора, не забудьте виміряти простір, яке є між ламелями. Якщо відстань дуже маленьке, то конвектор буде працювати занадто голосно. Саму грати виготовляють із пластику, деревини, а також з алюмінію.


Можна вибрати внутрипідложні конвектор з автоматикою в приладі або ж з обладнанням, яке буде розташоване в кімнаті.


Конвектор з автоматикою, регулювання якої здійснюється плавним методом, користується особливою популярністю серед людей. Устаткування з вентиляцією примусового типу доречно встановлювати у великих приміщеннях, адже він здатний впоратися з їх обігрівом. Теплопродуктивність техніки залежить від розмірів теплообмінника. Цей елемент складається з безлічі пластин, які опалюють кімнати в великих будинках, а також з сердечника.


Якісні водні моделі теж популярні в наш час. У них в якості теплообмінника використовується рідина, яка циркулює всередині обладнання. За допомогою техніки можна обігріти приміщення будь-якого розміру.


Чому варто зробити вибір на користь таких пристосувань?

Сучасний водяний, електричний та інші конвектори користуються популярністю серед багатьох людей. Зробити вибір на їхню користь варто в тому випадку, якщо вас цікавлять такі моменти:

  • в середині конвектори мають високий рівень надійності;
  • можна досягти ефективного опалення будинку будь-якої площі;
  • система прослужить максимально довго, виконуючи свої функції в будь-яких умовах;
  • можна вбудувати конвектор для того, щоб заощадити гроші на оплаті ресурсів.


Якщо вас зацікавили в середині конвектори, вибирайте відповідний варіант обладнання на нашому сайті. Ми пропонуємо великий вибір різних видів приладів. В каталозі є пристрої водяного, електричного та інших конструкцій.


Ми пропонуємо товари, якість яких відповідає встановленим нормам ГОСТу. Кожна одиниця продукції супроводжується спеціальними документами. Ви можете бути впевнені в якості обладнання. Вбудовувати його в поверхню підлоги можна самостійно або за допомогою професіоналів.


У каталозі все зручно розсортовані, тому переходити зі сторінки на сторінку легко. Кожен товар супроводжується докладним описом, завдяки чому кожен клієнт зможе ознайомитися з його основними характеристиками. Чіткі фотографії дозволять побачити, як виглядає та чи інша модель конвектора. Ми рекомендуємо звернути увагу на водяний і електричний конвектор, адже саме ці моделі найчастіше купують покупці. Їх можна вбудовувати в будь-яку поверхню.


У разі необхідності ви можете звернутися за допомогою до наших досвідченим консультантам. Вони готові відповісти на всі питання клієнтів в онлайн-режимі або по телефону. Завдяки їхній допомозі можна набагато швидше зробити остаточний вибір.