" />
 • Доставка по Києву
  до 100 кг / 1 м3 експрес доставка від 70 до 150 грн
  (по передплаті на карту Приват Банка)
  до 1 т - до 400 грн
  до 1,5 т – 400-500 грн
  до 4 т - 600 грн
  до 5 т - 700 грн
  до 10 т - 1100 грн
 • Доставка по Україні
  DELLA 500 кг (1 палета) - від 500 грн
  Нова Пошта 1 кг від 40 грн
 • Самовивіз зі Складу
  м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 57
  м. Вишневе, вул. Чорновола, 48

Технічна карта

Baumit DispersionsKleber "Бауміт ДісперсіонсКлебер" дисперсійна суміш для приклеювання пінополістиролу до OSB 25 кг

Дисперсійний клей Бауміт ДісперсіонсКлебер ідеально підходить для приклеювання пінополістиролу на дерев'яні підстави.

Високоластічная, високоадгезійна, модифікована, дисперсійна клейова суміш БАУМА на основі органічних зв'язуючих. Зручна у застосуванні, екологічно безпечна.

Дисперсійний клей Бауміт ДісперсіонсКлебер призначена для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з пінополістиролу, екструдованого полістиролу на дерев'яні та древеснопоходние підстави. Не застосовується для шпаклювання небудь пристрою армуючого гідрозахисного шару. Застосовується зовні і всередині будівель.

Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, здатним нести навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом і обробити складом Baumit SanierLösung.

Замішування: 25 кг дисперсійної клейової суміші Baumit DispersionsKleber ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера. У дисперсионную клейову суміш не додавати води або суміші. Не змішувати з іншими матеріалами. Нанесення: Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит: Клейову суміш Baumit наносити суцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчастого шпателя з розміром зубців 10х10 мм. Не заповнювати шви фасадних теплоізоляційних плит клейовий сумішшю. Для подальшого виробництва робіт витримати технологічну перерву в залежності від температури і вологості повітря, в окремих випадках - до 10 днів. При виконанні вищевказаних робіт дотримуватися вимог діючих норм і правил, а також технологічних карт «Baumit».

Витрата клею для пінополістиролу Baumit DispersionsKleber - 1.5 кг / м2

Купити дисперсійний клей для пінополістиролу Baumit DispersionsKleber "Бауміт ДісперсіонсКлебер" за вигідною ціною в Києві.

Ви можете купити клей для пінополістиролу Бауміт за телефоном (044) 223-62-23; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Рекомендовані товари

Теги: baumit, dispersionskleber, дисперсійна, суміш, для, прикл., до, osb, кг, клея, шпаклювальні, маси, систем, теплоізоляції клея