" />
1 304 грн
 • Доставка по Києву
  до 100 кг / 1 м3 експрес доставка від 70 до 150 грн
  (по передплаті на карту Приват Банка)
  до 1 т - до 400 грн
  до 1,5 т – 400-500 грн
  до 4 т - 600 грн
  до 5 т - 700 грн
  до 10 т - 1100 грн
 • Доставка по Україні
  DELLA 500 кг (1 палета) - від 500 грн
  Нова Пошта 1 кг від 40 грн
 • Самовивіз зі Складу
  м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 57
  м. Вишневе, вул. Чорновола, 48

Технічна карта

Baumit Star Tex
(Склосітка Бауміт Стар Текс)
Лугостійкі, армована склосітка для укладання в клейові шпаклювальні суміші Бауміт. Є елементом системи теплоізоляції Бауміт Стар. Розмір комірки: приблизно 4 x 4 мм, ширина: 110 см

рулон 55 м. кв.

Армуюча сітка необхідна для зміцнення поверхні і захисту від тріщин і розбіжності швів.

Армування всіляких розчинів застосовується у двох випадках - коли потрібна його висока механічна міцність і у випадку соединения непоєднуваних на перший погляд елементів (наприклад, укласти штукатурку на металеву поверхню).

Рекомендовано застосування армуючої сітки в складних випадках. Армувати штукатурку необхідно для поліпшення її зчеплення зі стіною і запобігання утворення тріщин. Для поліпшення адгезії штукатурки необхідно добре очищати стіну і застосовувати відповідні грунтовки. Армуюча сітка дозволяє зменшити видимість тріщин, а не запобігти їх освіту.

Армуюча сітка буває зі скловолокна і металева. Металева сітка застосовується при оштукатурюванні поверхонь з сильними нерівностями і виступами, а також для обробки «мокрого фасаду». При вирівнюванні потрібно наносити потовщений шар штукатурки, який після повного висихання може роздутися і відійти. Щоб цього не сталося потрібно використовувати армування сіткою гарної якості для «мокрого фасаду» крупноячеистая (більше 4 мм), (4-15 мм) металевою сіткою. Це фактично штукатурна сітка робить ефективніше терміни служби фасаду. Тому що сітка менш міцна і дешева швидше розчиняється в розчині і вже не може витримувати навантаження атмосферні, також роз'їдається агресивної цементно-піщаної штукатуркою і застосовується зазвичай під гіпсову штукатурку невеликої товщини. Тобто, це малярська сітка з осередком 2-3 мм, яку краще застосувати на фінішній обробці стіни шпаклівкою або штукатурці гіпсовими сумішами щодо рівних стін, з товщиною нанесення штукатурки менше 20 мм.

Армування штукатурки на поверхні стін в найчастіше проводитися не суцільно, а тільки в місцях сполучення різних оздоблювальних поверхонь і конструктивних елементів. Але при нанесенні штукатурного шару на поверхню стелі або при роботі в свежевозведенном будівлі, ще не дав усадки, рекомендується проводити армування по всій площі. Не варто економити на армуючої сітки при оздоблювальних роботах в сирому свіжозбудовану будівлі, це може призвести до утворення тріщин по всій товщині штукатурного шару. Штукатурна сітка створює, каркас, який підвищує міцність всього шару, нанесеного на стіну покриття. Тому сітка в обов'язковому порядку повинна бути просякнута спеціальними складами. Металеву сітку, як правило, використовують для захисту від механічних навантажень на стінах першого поверху.

Ви можете купити і забрати зі складу в Києві, також ми робимо доставку будматеріалів по Україні.

Варто пам'ятати про те, що багато в чому якість і характеристики обробленою за допомогою армованої сітки поверхні залежать від грунтовності кріплення сітки.

Ви можете купити склосітку Baumit Star Tex за телефоном (044) 223-62-23; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Рекомендовані товари

Теги: baumit, star, tex, склосітку, щільність, 150, гр, м2, щелочестійкі, склосітки склосітку, щелочестійкі