" />
 • Доставка по Києву
  до 100 кг / 1 м3 експрес доставка від 70 до 150 грн
  (по передплаті на карту Приват Банка)
  до 1 т - до 400 грн
  до 1,5 т – 400-500 грн
  до 4 т - 600 грн
  до 5 т - 700 грн
  до 10 т - 1100 грн
 • Доставка по Україні
  DELLA 500 кг (1 палета) - від 500 грн
  Нова Пошта 1 кг від 40 грн
 • Самовивіз зі Складу
  м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 57
  м. Вишневе, вул. Чорновола, 48

Шпаклівка гіпсово-перлитная стартова Ізогіпс EUROGIPS IZO (Туреччина) - 30 кг

Перлітова штукатурка для внутрішніх робіт. Для вирівнювання стін і стель всередині приміщень. Придатний для закладення великих тріщин, сколів.
Наноситься на цеглу, бетон, газобетон.

Властивості:
відсутня тривала витримка за часом при виконанні штукатурних робіт;
відсутні усадочні тріщини; наносимая вручну перлітова штукатурка знижує навантаження на будівлі на 50%, в порівнянні з цементною штукатуркою;
володіє більш хорошим звукопоглинанням, в порівнянні з іншими типами штукатурки;
теплостійка і протипожежна;
поглинає вологу і рівномірно віддає її в міру необхідності; поглинає тепло; економічна; може бути нанесена на найрізноманітніші підстави (наприклад: на цеглу, бетон ...)

Шпаклівка гіпсово-перлитная стартова Ізогіпс EUROGIPS IZO (Туреччина) - 30 кг

Ізогіпс EUROGIPS наносимая вручну перлітова шпаклівка знижує навантаження на будівлі на 50%, в порівнянні з цементною штукатуркою. Теплостійка і протипожежна. Поглинає вологу і рівномірно віддає її в міру необхідності. Може бути нанесена на найрізноманітніші підстави: цегла, бетон і т.д.

Завдяки Перлітний наповненню, шпаклівка володіє підвищеними тепло- і шумоізоляційні властивості, а природне походження основних компонентів рецептури сприятливо впливає на мікроклімат в приміщенні. Може наноситися за один прохід Безусадочний шаром товщиною до 20 мм.

Пухкі і нестабільні основи необхідно штукатурити з армуванням по всій поверхні стеклотканевой сіткою з вічком 5 х 5 мм, яку на проміжному етапі штукатурення слід заглибити в штукатурку на третину товщини штукатурного шару.

Ви можете купити шпаклівку EuroGips IZO за телефоном (044) 223-62-23; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Теги: eurogips, izo, ізогіпс, шпаклівка, гіпсово-перлитная, стартова, кг, штукатурки, гіпсові ізогіпс, штукатурки