" />
Акрилова

Сьогодні люди турбуються не лише про внутрішній вигляд приміщення, але і його зовнішньому стані. Для більшого комфорту і економії опалювальних матеріалів, людством були розроблені унікальні системи теплоізоляції, які здатні не лише захистити приміщення від низьких температур зовні, але і зберегти тепло зсередини, не даючи йому витрачатися даремно.  Для цього встановлюють склопакети і встановлюють систему опалювання, що істотно покращує збереження тепла в будь-якому приміщенні. Але особливо дієвим по праву рахують теплоізоляцію стенів. Такий тип утеплення може бути виконаний як за допомогою мінеральної вати, так і за допомогою полікарбонату (пінопласту).

Будь-який матеріал для теплоізоляції істотно міняє зовнішній вигляд будівлі, тому особливо поважно надати споруді приємному і лаконічному зовнішньому вигляду, змінивши при цьому її фасад. Для цього як не можна краще підійде декоративна фасадна штукатурка на акриловій основі. Штукатурку даного типа виготовляють з похідних акрилової смоли, що робить її зносостійкою, надійною і довговічною.

Акрилову декоративну штукатурку краще всього використовувати для покриття теплоізоляційних матеріалів виготовлених на основі полістиролу, це обумовлено низькою мірою паропроводімості акрилової штукатурки, але високою щільністю і мірою захисту.

Рекомендується розвести готову суміш акрилової штукатурки з водою, додавши при цьому не більше 5% води, що зробить її податливішою, а витрата економічним, при цьому варто враховувати, що в холодну пору року краще використовувати суміш в чистому вигляді, що підвищить в'язкість матеріалу, і її здатність чинити опір низьким температурам. Необхідно точно визначити, для яких споруд вам необхідна штукатурка, і в якому кліматі вона повинна знаходитися, це дозволить правильно підібрати надійний і довговічний матеріал.