" />
Силікатно-силіконова

У зв'язку з активним розвитком будівельної гілки теплоізоляційних матеріалів, зростанням їх різновидів, типів і форм, все більше популярності набувають декоративні типи фасадної штукатурки. Одним з найпопулярніших типів декоративної фасадної штукатурки, по праву вважається силікатно-силіконова штукатурка.

Силікатно-силіконова декоративна штукатурка Даний тип фасадної штукатурки відрізняється від останніх тим, що він об'єднує в собі два ключові параметри двох абсолютно різних видів штукатурки, тим самим охоплює відразу два параметри, і вирішуючи одночасно дві проблеми, що виникають при штукатурці фасадів.

Даний матеріал володіє величезною стійкістю до біологічного обростання, тобто відмінно протистоїть рослинності і натуральним бактеріям, які руйнують зовнішню структуру декоративної штукатурки, приводячи до її осипання і появи тріщин.

Також силікатно-силіконова штукатурка володіє здібністю до самоочищення, досягається це за допомогою мікроструктури штукатурки, яка дозволяє дощу і снігу змивати пил і грязь штукатурки природним чином, не залишаючи розлучень і осаду грязі.

Силікатно-силіконова штукатурка виготовляється на основі силіконових і синтетичних смол, у поєднанні з дисперсією силікату калія, що і дає неймовірну міцність, стійкість до зовнішніх чинників, а також податливість в роботі.

Даний тип штукатурки представлений у вигляді готового матеріалу, який не вимагає додаткових дій перед використанням, що дозволяє приступити до роботи негайно, незалежно від часу дня або року. Таку штукатурку прийнято використовувати для ручного нанесення, хоча і механічний спосіб відмінно підійде, все ж майстри вважають за краще наносити її уручну, за допомогою шпателя і правила.