" />
Силікатна

Силікатна штукатурка

Силікатна штукатурка називається так, тому що сполучною ланкою в ній є рідке калієве скло-силікат. Через високого рівня паропроникності добре поєднуються з пластами з мінеральної вати. Вона дуже стійка до поразки від цвілі і грибка, її молекули - гідрофобні (Не намокають при контакті з водою), володіє антистатиками - самоочищенням від спадаючої пилу, що особливо актуально в наш час. Її дуже зручно і добре мити, продається цей матеріал вже в готовому вигляді у відрах, перед нанесенням його потрібно буде обов'язково розмішати. Ось таке в цілому чудовий матеріал силікатна штукатурка ціна у неї така ж середня, як і у акрилової. До мінусів силікатної будматеріалу можна віднести - поступова зміна кольору в період сильних і косих дощів, повертаючи його після висихання. В цілому колірна гамма сіліткатной штукатурки не така величезна, як хотілося б. Також її нанесення вимагає професіоналізму, вона дуже швидко висихає, новачок може не так добре впоратися з цим завданням. Плюс під неї зазвичай використовують силікатна грунтовку, що також трохи збільшує витрати на будівництво. Але незважаючи на ці недоліки, які є у всіх матеріалів, все ж силікатна штукатурка порадує і за ціною, і за своїми експлуатаційними властивостями.

До ремонту термін експлуатації силікатної штукатурки - 20-25 років. Вона не рекомендується при використанні не дихаючого полістиролу (пінопласту), але добре з'єднуються методом скріпленої ізоляції з базальтової ватою типу Технофас, Фасрок. Фасад, оброблений силікатної штукатуркою, володіє пластичністю і стійкістю до тріщин. Силікатна штукатурка купити яку можна в різних фактурах, наприклад, короїд і камінцева, продається у нас в інтернет-магазині.

Наші фахівці проконсультують Вас по вибору необхідного матеріалу, виходячи саме з Вашого окремого випадку, зорієнтують по виду, ціною, домовляться за доставку в призначені терміни в зручний Вам місце за Києві та області, або навіть по всій Україні! Підберуть тип і колір штукатурки, що важливо, в сучасному багатому асортименті легко загубитися. Якщо Ви бажаєте, щоб будинок був унікальний, а його зовнішній вигляд радував і ще довго приносив задоволення - адже без якісних матеріалів цього домогтися буде нелегко - то можете сміливо звертатися до нас і замовляти матеріали з гарантією якості.