" />
Силіконова штукатурка

Штукатурка зовнішніх стенів будь-якого приміщення приводить його до ідеального завершеного вигляду. Особливо необхідна фасадна штукатурка при використанні теплоізоляційних матеріалів, які особливо актуальні в осінній час, коли необхідно підготувати приміщення до зимового періоду, а завдяки утепленню його зовні, з'являтися унікальна повітряна подушка, яка зберігає внутрішнє тепло приміщення.

Завдяки фасадній штукатурці будь-яку споруду можна перетворити на об'єкт архітектурного мистецтва, який радуватиме не лише вас і ваших гостей, але і всіх проходящих мимо нього. Крім того, деякі вулиці, особливо центральні, вимагають особливого красивого зовнішнього вигляду на законодавчому рівні.

Особливо популярним матеріалом серед декоративної фасадної штукатурки є силіконова штукатурка. Даний вигляд зовнішньої обробки приміщення виготовлений на основі похідних силікону. Головним чином, силіконова фасадна штукатурка переважає на території крупних мегаполісів, де необхідно швидко і якісно захистити приміщення на довгі роки, саме тому вибір будівельників падає на цього типа штукатурки.

Для якісної і довгої служби силіконової штукатурки, для неї необхідно використовувати спеціальну силіконову грунтовку, яка підготує поверхню до якісної взаємодії з штукатуркою. Силіконова фасадна штукатурка має декілька основних переваг перед аналогічними товарами:

    Термін служби силіконової штукатурки в кілька разів вище інших, навіть дорожчих аналогів.  

    Штукатурка випускається в готовому вигляді і перед її вживанням досить перемішати вміст, і вже можна приступити до обробки.

    Не створює мікротріщин і володіє високою стійкістю до сейсмічної активності.

    Відмінно з'єднується на будь-якій основі, від теплоізоляційних матеріалів будь-якого типа, до цеглини і бетону.