" />
Фарба

Будь-який ремонт — це важлива і знаменна подія для кожної сім'ї, тому особливо поважно використовувати якісні і довговічні матеріали, які служитимуть вам вірою і правдою багато років, при цьому заощадять вам час і гроші. Одним з найголовніших і ключових матеріалів в ремонті, як капітальному, так і косметичному, є фарба.  Завдяки винаходу фарби в її нинішньому вигляді, ми дістали унікальну можливість змінювати зовнішній вигляд більшості матеріалів до необхідного нам кольори і фактури.

Відмінною рисою будь-якого типа фарби є її палітра і здатність взаємодіяти з різними типами матеріалів. Таким чином, виділяють двох основних типів будівельних фарб:

    фарба для металу;

    фарба для деревини;

    фарба для пластикових виробів;

    універсальні типи фарби.

Завдяки відкриттю колірного круга, ми отримали основні поняття про зміну і змішування кольору, від чого з'явилися універсальні основи для фарби, які представлені в білому кольорі, і окремо фарбувальний пігмент необхідного відтінку. Це дає декілька переваг:

    Завжди можна придбати необхідний вам колір.

    Можна досягти необхідної яскравості і насиченості кольору, шляхом його розбавлення білою основою.

    З одного об'єму білої основи можна отримати безліч різних кольорів, не купуючи при цьому великий об'єм кожного з кольорів.

Фарба не лише змінює зовнішній вигляд матеріалу, але і відмінно захищає від несприятливих зовнішніх чинників, таких як дощ, низькі температури, сніг і прямі сонячні промені. Фарбу легко замінити іншим кольором, і робити це можна на постійній основі, в деяких випадках навіть не знімаючи шар старої фарби по декілька років. Вибираючи марку і відтінок фарби, ви точно можете бути упевнені в якості і надійності вашого вибору.