" />
Мінеральна вата IZOVAT

Торгівельна марка IZOVAT – це український виробник мінеральної вати з базальтових порід, який набув поширення, як на українському, так і на європейському ринку. Продукція має високу якість через те, що для його виробництва використовується команда кваліфікованих фахівців, а також італійське устаткування, що не має аналогів на інших заводах.

Дана мінеральна вата виготовляється на основі порід базальтового типа. Використовувати мінеральну вату можна в будь-яких будівлях і спорудах на етапі будівництва: у приватних і багатоквартирних будинках, комерційних, промислових і виробничих будівлях, в якості тепло- або звукоізоляції, як зовнішніх, так і внутрішніх стенів, для фасадів, кровель або перегородок.

Оскільки існують різні види мінеральної вати Ізоват, то її параметри можна підібрати до кожного конкретного виду будівлі, а її високі акустичні властивості дозволяють насолоджуватися комфортом усередині приміщення.

Вибрати мінеральну вату IZOVAT варто через те, що її експлуатаційні характеристики значно краще і якісний за інші види утеплювачів:

    Матеріал має невелику теплопровідність.

    Високу пожаробезопасность і проникність пари.

    Використовуючи його, ви зможете створити в приміщенні комфортний мікроклімат.

    Не виділяє токсичні речовини і неприємний запах.

    Висока довговічність.

    Відмінні акустичні якості.

Всі вищеописані характеристики матеріал отримує завдяки додаванню спеціальних єднальних засобів і добавок модифікуючого типа. Готовий матеріал є негорючим.

В процесі виробництва мінеральної вати, відбувається контроль над процесом на кожному етапі обробки. Завдяки відмінним властивостям, довговічності і не токсичності мінеральна вата IZOVAT по праву вважається одним з кращих варіантів серед теплоізоляційної продукції.

 

.