" />
Мінеральна вата

Мінеральна вата

Найсучаснішим матеріалом для теплоізоляції по праву вважається мінеральна вата. Декілька ключових особливостей мін вати відрізняють її від інших аналогічних матеріалів:

    Низька вартість.

    Захист від спалаху.

    Високий ККД і тепловіддача.  

    Відсутність токсичності матеріалу.

Мінеральна вата є тугим сплетенням окремих мінеральних волокон, які були отримані завдяки тому, що розпиляло гарячих гірських порід, шлаку з доменної печі, або розплавленого скла. Окрім цього, вся структура мінеральної вати проходіт спеціальне зміцнення, шляхом просочення матеріалу водовідштовхувальними і протигрибковими речовинами.

Виділяють трьох основних типів мінеральної вати:

    Кам'яна вата – виготовлена з гірських порід.

    Скловата – виготовлена з розплавленого скла.

    Шлакова вата – виготовляється з відходів гірської промисловості, шлаку з доменної печі.

Мінеральна вата використовується для теплоізоляції об'єктів і споруд будь-якого типа і сфери застосування. Досить часто використовується як гідроізоляція, а також як захист від спалаху в дерев'яних будинках і будинках з легкозаймистих матеріалів. Також служить відмінною звукоізоляцією, часто використовується як теплоізоляція труб і водостоків.

Скориставшись послугами інтернету-магазина, ви дістанете унікальну можливість економити до 20% своїх заощаджень, оскільки магазин працює безпосередньо із заводом-виробником, і не переплачує посередникам. Інтернет-магазин «Будівельна гільдія» надає вам можливість оплати післяплатою, що дозволить переконатися в якості і цілісності товару безпосередньо перед оплатою.

У нас ви можете зберегти величезну кількість свого часу, для цього досить просто замовити доставку товару додому, де ви і зможете сплатити своє замовлення.