" />
Мінеральна вата ISOVER

Мінеральна вата ISOVER

Унаслідок тієї, що зажадалася і популярності мінеральної вати, як ізоляційного і утеплювача матеріалу, з'явилася величезна кількість виробників, кожен з яких запевняє, що його товар найкращий. Але по-справжньому визнаним лідером у виробництві даного продукту вважають мін вату ISOVER.

Компанія спеціалізується на випуску ізоляційних матеріалів для різних цілей і об'єктів. По-справжньому яскравим прикладом є мінеральна вата ISOVER, яка широко застосовується в промисловій теплоізоляції, а також для поєднаних конструкцій.  Дана  марка з гордістю говорить про те, що більшість всіх архітектурних споруд в країні, утеплювали за допомогою мінеральної вати ISOVER. Компанія вже давно завоювала вітчизняний ринок будівельних матеріалів, і тепер по праву вважається абсолютним лідером продажів. Все це стало можливо завдяки високій якості, низькій вартості і довговічності матеріалів.

Завдяки унікальній технології виробництва, мінеральна вата Ізовер поєднує в собі  три стовпи теплоізоляційних продуктів:

    Протипожежна ізоляція, яка дозволяє зупинити спалах в 99% випадків.

    Теплоізоляція – це основна характеристика для всіх типів мінеральної вати, а також першопричина створення даного матеріалу.

    Максимальна звукоізоляція – ще одна причина такої високої популярності мінеральної вати ISOVER, оскільки вона відмінно ізолює звуки не лише між приміщеннями, але і зовні, що дозволяє забути про шум автостради назавжди.

Завдяки щільній співпраці зі всіма популярними заводами виробниками теплоізоляційних матеріалів, ми з великим задоволенням допоможемо вам зібрати весь необхідний пакет для надання в банк, що допоможе вам отримати державну допомогу на утеплення житла, у розмірі 30-40%, але не більше 10000 грн.