" />
Мінеральна вата ROCKWOOL

Торгівельна марка ROCKWOOL існує на ринку вже більше 70 років. За такий тривалий проміжок часу компанія встигла зробити власні унікальні розробки, які дозволяють отримати мінеральну вату з найбільш високою якістю, експлуатаційними характеристиками і порівняно невеликою вартістю. Мінеральна вата, вироблювана даною компанією, має найвищі показники в теплоізоляції і звукоізоляції.

Мінеральна вата ROCKWOOL виробляється на основі гірських порід, а саме базальтової вати. Дану продукцію використовують в будь-яких об'єктах, що будуються, наприклад, в будівлях, спорудах, приватному і промисловому будівництві. Використовують мінеральну вату не лише для обробки зовнішніх стенів, але і для внутрішніх, крівлі, перегородок, утеплення фасадів і трубопроводу.

Достоїнства, якими володіє даний матеріал:

    Високий рівень звукоізоляції, завдяки якому в будинку досягається комфортна акустика.

    Високий рівень теплоізоляції, завдяки якому в будинку спостерігається комфортний мікроклімат.

    У холодну пору року значно економиться енергія.

    Матеріал є негорючим, він здатний витримати температуру до 1000°С.

    Здоровий мікроклімат в приміщенні досягається і завдяки тому, що матеріал здатний пропускати пару.

    Доступна вартість.

    Довговічність і міцність.

    Стійкість до вологи і середовища вологості.

Унікальні якості, які спостерігаються в даному матеріалі, з'являються в результаті використання виключно гірських порід, не застосовуючи при цьому доменні і інші металургійні шлаки.

Відмітною особливістю даного матеріалу є те, що його можна використовувати не лише в житлових будинках, але і в тих промислових будівлях, де виставлені високі вимоги по екологічних чинниках матеріалів, або застосовуються високі температури.