" />
Мінеральна вата Технониколь

Компанія Технониколь виробляє різну будівельну продукцію, серед якої існує мінеральна вата на основі базальтових плит. Даний матеріал необхідний для тепло- і звукоізоляції будівель, що будуються, і споруд. Крім того, що даний матеріал пропонує створення комфортного мікроклімату усередині приміщення, з його допомогою можна значно економити витрати в зимовий період часу на опалюванні. У літній період стіни менше нагріваються саме завдяки мінеральній ваті, тому усередині приміщення повинно бути менш жарко.

Технониколь – сфера застосування матеріалу

Для приватних будинків дані мінеральні плити використовуються як утеплювач, а ось для промислових будівель матеріал необхідний і для додаткової звукоізоляції, а також як негорючий матеріал, що перешкоджає спалаху. Під час будівництва його можуть використовувати для внутрішніх і зовнішніх стенів, перегородок, крівлі, фасадів, перекриттів.

Компанія Технониколь – це український виробник, в його асортименті можна зустріти мінеральну вату не лише в плитах, але і в якості рулонного матеріалу, ламельних або прошивних мат. Зручно з даним матеріалом і працювати, оскільки його можна легко розрізати за допомогою гострого ножа.

Технічні показники продукції

Серед головних характеристик продукції є чудова теплоізоляція, відмінна стійкість до перепадів температур і дії дуже високих або дуже низьких температур, паропроніцаємость, а також екологічна складова. Матеріал витримує до 1000°С, дозволяє будівлі «дихати», а його ціновий сегмент знаходиться в доступності, тому скористатися перевагами мінеральної вати можуть споживачі з різних верств населення. Завдяки високій екологічності його використання не шкодить довкіллю і організму людини.