" />
Гіпсокартонні системи

Різноманітність матеріалів для створення різних конструкцій в наш час дуже широке. Кожна людина може орієнтуватися на свої потреби, щоб підібрати підходящий варіант. Однак особливо популярні гіпсокартонні системи, які затребувані серед людей. Ми пропонуємо замовити гіпсокартон для їх створення, металеві профілі та інші аксесуари.

З якого гіпсокартону можна створити гіпсокартонні системи?

Для створення надійних і міцних гіпсокартонних систем можна користуватися різними видами гіпсокартону. Популярними в наш час вважаються такі варіанти:

  • простий сірий гіпсокартон (ГКЛ) - це універсальний матеріал для створення гіпсокартонних конструкцій. Подібні системи можуть використовуватися тільки в сухих приміщеннях. Ними можна обробити стіни або стелю в спальні. Не підходить такий гіпсокартон для ванної, оскільки він не захищений від впливу вологи. ГКЛ випускається товщиною 8-16 мм;
  • вологостійкий гіпсокартонний лист (ГКЛВ) - дана гіпсокартонна система використовується там, де рівень вологості перевищує норму. Ваша ванна або кухня перетвориться в кращу сторону. Стіна не буде відволожуватися і покриватися цвіллю. Випуском подібного гіпсокартону займається бренд Кнауф і інші компанії;
  • вогнестійкий гіпсокартонний лист (ГКЛО) - подібна система незамінна в приміщеннях, де не виключена небезпека загоряння. У складі гіпсокартону є добавки, які не займаються. Саме тому гіпсокартонні складні системи можна встановити в спальні або у вітальні;
  • комбінований гіпсокартонний лист - це матеріал для стелі або стін, який поєднує в собі характеристики вологостійкого і вогнетривкого гіпсокартону.

Ви можете вибрати той гіпсокартонний лист, який вам підходить, орієнтуючись на його експлуатаційні характеристики. Головне, щоб ваша спальня, вітальня, ванна або інші приміщення стали не тільки красивими, але і безпечними. Саме тому поставтеся до вибору експлуатаційних характеристик матеріалу відповідально.

Матеріали для кріплення гіпсокартону

Щоб прикріпити гіпсокартонний лист до поверхні, надійно його зафіксувавши, варто придбати спеціальні профілі. Вони дозволять впоратися з роботами оперативно і якісно.

На нашому сайті ви знайдете той профіль, який вам необхідний. Ми пропонуємо великий асортимент товарів найвищої якості. Досить встановити на стелю або на стіну каркас, щоб кріплення гіпсокартону було простішим. У каталозі ви знайдете як складний профіль, так і аксесуари звичайноїконфігурації. Вибір залежить тільки від того, яку саме конструкцію ви хочете отримати в результаті.

Якщо раптом у вас виникли будь-які питання або проблеми, звертайтеся за допомогою до наших кваліфікованих консультантів. Вони завжди готові відповісти на питання клієнтів в телефонному режимі або онлайн. У каталозі ви знайдете докладний опис товару, її вартість та інші важливі характеристики.