" />
Фасадна фарба

Фасадна фарба

Фасадна фарба призначена для фарбування бетону, цегли, шпаклівки, штукатурки, цементно-вапняної і гіпсової основи.

Вона стійка до бруду, атмосферних явищ і вологи. Також в фасадну фарбу додають спеціальні добавки, які запобігають появі грибка, мікроорганізмів і цвілі.

Властивості фасадної фарби:

- Час висихання пару годин,
- Атмосферостійка,
- Паропроникна,
- Міцне зчеплення з поверхнею, що фарбується,
- Водорозчинна,
- Стійка до механічного впливу,
- Світлостійкість,
- Кольоростійкість,
- Стійка до впливу кислот і лугів,
- Еластичність,
- Її можна тонувати,
- Існують фарби в різних кольорах.

Фасадна фарба - це макіяж будівлі, вони служать і декором, і захисною поверхнею від руйнівних впливів опадів. Перш, ніж фарбувати стіни фасадною фарбою, фахівець повинен визначити ступінь цілісності, міцність і поглинання верхнього шару. Поверхня для покриття фарбою повинна бути гладкою і чистою. Фарбу в банкі перед застосуванням необхідно збовтати і розмішати.

Колеровать фарби краще не розбавляючи водою, а вододисперсійні фарби не розбавляють більш, ніж на 10%. Фасадна фарба купити яку можна в нашому інтернет магазині, замовивши он-лайн або завітавши прямо в офіс, володіє високими захисними властивостями. Фасадна фарба ціна має середні, підходить під різні бюджети для ремонту.

Втрачає свої властивості вона тільки через мінімум 10 років експлуатації. Паропроникна властивість дозволяє дихати мінеральному фасаду, фасадна фарба стійка до миття, відштовхує пил. Вони менше брудняться, на відміну від класу фарби вони бувають навіть самоочисними. Рекомендуємо вибирати фарбу, більш стійку до атмосферних опадів - є різні види фасадних фарб за цим показником. За відгуками фахівців, найбільш задовольняє вимогам до фасадної фарби відповідає фасадна фарба на акрилатной основі - відгуки до неї завжди позитивні.

Адже фасадна фарба повинна не тільки прикрашати будівлю, але і повинна забеспечити захист стін. Для забарвлення потрібно вибирати продукцію високої якості - часто беруть акрилові, силіконові, вінілові фасадні фарби. Треба, щоб у фасадної фарби було не мала кількість сполучних речовин, хоча такі фарби коштують набагато дорожче інших.