" />
Фарба

Обробка різних поверхонь вимагає використання відповідних матеріалів. Вам знадобляться фарби, які повинні бути якісними і надійними. Однак в їх асортименті можна розгубитися.

Основні різновиди фарб

Сучасні фактурні фарби відрізняються один від одного своїми експлуатаційними характеристиками. Поліуретанові фарби або емалі можна наносити на будь-які будматеріали: бетон, деревину, цегла, камінь і так далі. Поліуретановий склад підходить для підлоги, стелі та інших конструкцій. Стіна і стеля можуть фарбуватися навіть при негативних температурах. Поліуретанові фактурні фарби не бояться негативних впливів навколишнього середовища.

Фарба серебрянка створена для обробки конструкцій з дерева або металу. Емаль дає можливість захистити вироби від негативних факторів, що зробить їх зовнішнє використання безпечним. У складі серебрянки міститься алюмінієва фарба, яка володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Також серебрянка доповнена добавками, що модифікують і пігментами, тому її колір дуже різноманітний.

Не менш затребувані водоемульсійні фарби, які підходять для фарбування різних поверхонь. Подібний дисперсійний матеріал лягає на них рівним шаром. Колеровка водоемульсійних фарб дуже різноманітна, що дає можливість підібрати підходящий варіант. Ваша ванна кімната, кухня та інші приміщення з високим рівнем вологості перетворяться в кращу сторону. У водоемульсійні матеріал нерідко додають акрил, силікат і інші компоненти. Завдяки цьому водний склад стає більш якісним.

Бетонний і масляний склад - це підходящий варіант для обробки поверхні підлоги. Така фарба запропонована в великій палітрі відтінків, оскільки колеровки широко варіюються. Робота буде проведена оперативно і якісно, ​​адже основа в результаті не боятиметься негативних факторів.

Фактурні фарби відрізняються тим, що для їх виробництва було використано високоякісне і перевірене сировину. В асортименті продукції можна знайти латексний матеріал, який має високі показники надійності і довговічності.

Фарбувати шифер можна фарбою Сніжок. Фактурний матеріал перетворює дах в кращу сторону. Також покриття запропоновані компаніями Tikkurila і Baumit. Структурний термостійкий матеріал створює на покрівлі міцний захисний шар, який не дає негативних погодних факторів її деформувати. Палітра відтінків покриттів дуже широка, тому ви зможете кардинально змінити на краще спорудження в кращу сторону.

Емаль ПФ найчастіше використовується для фарбування авто. Якщо на його поверхні є іржа, вона буде надійно замаскована. Можна нанести на машину світловідбиваючий склад, щоб забезпечити собі високий рівень комфорту і безпеки.

Вітражний матеріал - це ваша можливість декорувати скло в будь-якої конструкції. Декоративний склад дозволить втілити в життя найсміливіші ідеї. Нанесення фарби, запропонованої в широкій палітрі кольорів, не викликає проблем.

На нашому сайті ви можете купити фарби для пластику, радіаторів, басейнів, даху, деревини, шкільних дошок, металу, а також інших поверхонь від виробників Tikkurila, Baumit і інших брендів. Наш магазин зібрав для вас матеріали найвищої якості. Їх ціна доступна, тому ви можете замовити будь-яку кількість фарби.