" />
Піна, герметик, клей

Проведення будівельних і ремонтних робіт не обходиться без використання різних матеріалів. Піна, клей, герметик повинні бути під рукою у кожного професіонала. Якими ж особливостями володіють такі матеріали?

Особливості будівельних герметиків

На сучасному ринку герметики запропоновані в великому асортименті. Якщо в складі герметика є всього один компонент, він називається однокомпонентним.

Двокомпонентні герметики більш затребувані серед людей. Подібний вид герметика є найвищим рівнем надійності і міцності. Двокомпонентний матеріал надійно герметизує стики, забезпечуючи довговічність конструкцій. Наносити двокомпонентний герметик дуже легко, тому проблем в процесі виконання робіт не виникне. Будь-яка робота з використанням двокомпонентних герметиків буде завершена оперативно і якісно.

В процесі вибору герметика не забувайте про те, що професійний матеріал повинен бути максимально міцним. Хороший двокомпонентний або однокомпонентний герметик не боїться негативних факторів навколишнього середовища. Заповнюючи шви якісним герметиком, ви не повинні бачити порожнечі і тріщини.

Силіконовий герметик є відмінним матеріалом на основі силікону, який використовується для гідроізоляції і теплоізоляції. Силіконові склади підходять для замазування щілин в приміщеннях з високим рівнем вологості. У складі силіконових герметиків присутній безбарвний силікон. Завдяки цьому інтер'єр приміщення залишиться привабливим.

Різновиди будівельних клейових складів

Якщо вам необхідний клей для проведення ремонтних або будівельних робіт, поставтеся уважно до його вибору. Всі матеріали діляться на такі різновиди:

  • контактний клей - контактні склади склеюють матеріали за допомогою випаровування спеціального розчинника. У складі контактних клеїв є спирт, який забезпечує належне зчеплення матеріалів з поверхнями;
  • силікатна універсальний клей - це відмінний засіб, яке використовується в різних сферах діяльності. Силікатні склади підходять для виконання гідроізоляційних робіт. Також силікатні клеї додають в розчини з бетону, щоб зробити їх більш міцними і довговічними;
  • паркетний клей - це пожежобезпечні склади, які дають можливість прикріплювати на бетон, дерево і інші поверхні потрібний матеріал. Паркетні склади дуже економічні і максимально ефективні. Якщо ви підберете відповідний паркетний клей, зможете створити довговічне підлогове покриття;
  • плитковий клей - плиткові склади являють собою сухі монтажні суміші. Користуються плитковими матеріалами для монтажу керамограніта, керамічної плитки, каменю та інших матеріалів. Плитковий клей володіє хімічними компонентами в своєму складі. Саме тому плитні матеріали дуже міцні, надійні і довговічні. За допомогою плиткового клею можна оформити стіни і підлоги плиткою без зайвих проблем.

На нашому сайті ви знайдете різний монтажний матеріал. У нас запропонована різна піна для проведення широкого спектру робіт. Опт дозволить вам скористатися вигідними знижками. Піна, клей і герметик, ціна яких доступна, обов'язково стануть в нагоді вам в процесі виконання робіт. У нас ви можете купити якісні матеріали з доставкою.