" />
Підвісна стеля

Підвісна стеля – це той, який в своєму складі має плити і каркас. Завдяки плитам визначається те, який зовнішній вигляд матиме готовий виріб – його вагу, колір, розміри, рельєфність. Даний вигляд стелі досить зручний, адже під ним можна заховати будь-які електричні дроти і кабелю, крім того, якщо необхідно буде провести ремонт електричної мережі, то його проводять без порушень поверхні і зовнішнього вигляду стельової конструкції.

Підвісні стелі вибирають і завдяки тому, що їх зовнішній вигляд виглядає ідеально, при цьому плити приховують за собою тріщини і нерівності, обробку поверхні, яка була до цього. Навіть якщо стара штукатурка обсипається, підвісна стеля виправить ситуацію. Якщо робити підвісну стелю разом з елементами утеплювачів, то в приміщенні можна буде якісно змінити тепло- і звукоізоляцію. Таким чином, залежно від вживаних матеріалів, можна вирішити відразу декілька проблем і завдань.

Ремонт – непросте завдання

Ті, хто роблять ремонт, знають, наскільки довгий і трудомісткий даний процес. Максимальне спрощення без великих витрат грошових коштів – це саме те, що пропонує підвісну стелю. Головна перевага при цьому в тому, що поверхня виглядає дійсно ідеальною, гладкою і рівною, вона може бути виконана в різних колірних рішеннях. На даний момент інтернет-магазин пропонує величезний вибір, тому кожен із замовників зможе підібрати той варіант, який буде для нього найбільш прийнятний.

Досить часто такі стелі застосовують в офісних приміщеннях, магазинах і супермаркетах, виробничих і комерційних будівлях. Якщо ви хочете зробити красиву стелю у власному будинку, або в офісі, при цьому витратити невелику кількість часу і засобів, підвісна стеля буде ідеальним варіантом.