" />
Промислові підлоги

Очевидним фактом є необхідність влаштування підлоги в будь-якому приміщенні. Торгові центри, аеропорти, паркінги, виробничі цехи і безліч інших підприємств вимагають якісного підлогового покриття. На побутовому рівні складності зазвичай не виникають, а промислова підлога вимагає особливої ​​уваги. Вимоги до полу можуть пред'являтися різноманітні, і можуть залежати не тільки від бажання замовника.

Тонкощі вибору

Покриття для підлоги в промисловому приміщенні повинно відповідати ряду вимог. Вибрати тип покриття можна в залежності від ряду факторів:

    •   температурний режим експлуатації;

    •   режим вологості;

    •   особливості забруднень (хімічні впливи, масляні плями, клей та інше);

    •   навантаження на підлогу;

    •   використовується в приміщенні обладнання;

    •   особливості будівлі;

    •   естетичні вимоги;

    •   стійкість до механічних пошкоджень.

Найчастіше застосовується бетонна підлога і полімерна наливна підлога. Всі вони для роботи вимагають професійних навичок, інструменту та обладнання. У кожного з варіантів є свої переваги і недоліки, а також істотно відрізняється технологія заливки підлоги.

До істотних недоліків бетонної підлоги можна віднести зовнішній вигляд такого покриття і можливі появи тріщин при екстремальних перепадах температур, вібрації і порушення технології. Тому цей спосіб використовується все рідше.

Дуже вигідно відрізняється полімерна наливна підлога. Вона виконується монолітним засобом на основі поліуретанових і епоксидних сполук з включенням пігментів і інших добавок, що якісно впливають на ті, чи інші властивості. За рахунок цього можна домогтися стійкості до вібрації, перепадів температур, абразивних навантажень, ультрафіолету. Звичайно ж, особливим плюсом є бездоганний зовнішній вигляд. За рахунок своєї довговічності компенсуються витрати на виготовлення пiдлоги.

Полімерну підлогу заливати потрібно в суворій відповідності до рекомендацій виробника на якісно підготовлену очищену від вологи і пилу поверхню. Тільки так можна досягти бажаного результату, обмежити себе від можливих проблем і отримувати задоволення від зовнішнього вигляду і експлуатації.