" />
Штукатурки

Різноманітність будівельних матеріалів в наш час вражає уяву. Можна підібрати саме той варіант, який підійде для проведення конкретних робіт. Але особливої ​​уваги заслуговує штукатурка, адже вона використовується для виконання важливих етапів ремонту.

Основні види штукатурок

У наш час штукатурка ділиться на кілька основних видів. Класифікація фактурних матеріалів залежить від особливостей їх складу:

  • цементно-піщана штукатурка - це матеріал, що володіє найвищим рівнем міцності і довговічності. З його допомогою стелю або стіни стають рівними. Але штукатурний матеріал необхідно покривати спеціальними шпаклівками. Використовується штукатурка для проведення зовнішніх і внутрішніх робіт;
  • вапняна штукатурка - вапняні фактурні штукатурки приготовлені на основі вапна. В результаті робота полегшується, оскільки розчин виходить пластичним і легким. Щоб внутрішнє оформлення вийшло ідеальним, потрібно додатково обробляти такі штукатурки шпаклівками. Але зовнішнє оформлення виконати неможливо, адже вапняний матеріал не підходить для подібних цілей;
  • гіпсові штукатурки - підходять тільки для роботи всередині приміщень. Якщо ви обробите таким матеріалом поверхню стелі або стін, можна відразу ж займатися обробкою. Можна створити декоративне покриття, скориставшись машинним способом, оскільки результат виправдає ваші самі сміливі очікування.

Інші види фактурної штукатурки теж можуть використовуватися для оформлення фасадів. Наприклад, акрилова штукатурка відноситься до шпаклівок. Її нанесення відбувається тонкими шарами. Є силіконові і силікатні матеріали, які підходять для оформлення приміщень з підвищеним рівнем вологості. Ваша кухня або ванна кімната перетворяться на очах. Ви зможете створити будь-який інтер'єр, адже асортимент відтінків і фактур штукатурки широко варіюється. Фактурний матеріал не дасть покриттям на кухні або у ванній кімнаті деформуватися.

Яка штукатурка використовується для обробки стін?

За допомогою фактурної штукатурки для чистової обробки стін можна отримати поверхні, які не потребують подальшої обробки. Фасадна штукатурка Бауміт, Церезіт і матеріал від інших виробників ви можете використовувати як зовні, так і всередині приміщення. Це кращий фасадний матеріал, за допомогою якого фасад перетворюється в кращу сторону прямо на очах. Пам'ятайте про те, що у фасадної штукатурки грубіша структура, тому користуватися нею для внутрішніх робіт не варто.

На самому початку варто розглянути штукатурку для внутрішніх робіт. Декоративний венеціанський матеріал є яскравим представником цієї категорії. Це штукатурка, яка імітує мармурову поверхню. Венеціанська штукатурка, яка схожа на мармуровий вид матеріалів, стане фішкою вашого приміщення.

Є й інші декоративні штукатурки, якими нерідко користуються люди. Наприклад, шовковий матеріал стане гідною прикрасою вишуканого інтер'єру. Вона виглядає презентабельно і розкішно. Нанести шовкову штукатурку можна за допомогою валика, створюючи дивовижні візерунки. На відміну від фактурного матеріалу тут ви можете проявити фантазію, втілюючи в життя сміливі задуми дизайнерів.

Існує і мюнхенський штукатурний матеріал, який виглядає не менш цікаво. В його основі - мармурова крихта і акрилова дисперсія. Саме тому за допомогою мюнхенського матеріалу можна створити будь-які поверхні: короїд, дощик, хрест і так далі. Фактурна обробка стін буде більш простий і оперативної, оскільки мюнхенський матеріал не вимагає використання спеціальних інструментів. Досить взяти валик, щоб нанесення штукатурки не викликало проблем.

Багато людей роблять вибір на користь мозаїчної штукатурки. З її допомогою можна створити рельєфний фасад, який буде фішкою споруди. Сучасний мозаїчний матеріал містить в своїй основі акрил. Його нанесення просте, тому з роботами впорається навіть людина без досвіду.

Для проведення робіт зовні приміщення можна вибрати будь-який структурний матеріал. Але найчастіше люди роблять вибір на користь короеда або камінцевою штукатурки. Виробники Бауміт і Церезіт пропонують широкий вибір подібних варіантів. За допомогою структурних штукатурок можна створити унікальний екстер'єр, який обов'язково вам сподобається.

Ми пропонуємо матеріали для штукатурення стін під маяк. Це кращий варіант для оформлення внутрішніх і зовнішніх приміщень. Виставлення маяків для штукатурки дозволить створити рівну поверхню без всіляких дефектів.

Якщо ви хочете, щоб ваш будинок був теплим, замовте на нашому сайті сухі суміші, які сприяють належним показниками теплоізоляції. Ми пропонуємо великий асортимент матеріалів для виконання будь-яких робіт. Можна буде створити тепла підлога, не докладаючи особливих зусиль. В каталозі є сухий і готовий матеріал, тому можете орієнтуватися на свої потреби.

Наша компанія пропонує купити штукатурки за доступними цінами. Асортимент продукції дуже широкий. У каталозі вказана ціна продукції, на яку ви можете орієнтуватися.