" />
Шпаклівки

Проведення ремонтних робіт вимагає використання спеціальних матеріалів. На особливу увагу заслуговує шпаклівка, без якої практично неможливо обійтися. Якісна шпаклівка дозволить впоратися з широким спектром завдань, досягнувши ефективного результату.

Основні різновиди шпаклівок

Існуючі шпаклівки можна розділити на кілька основних видів. Класифікація шпаклівок залежить від особливостей їх складу і сфери застосування.

Сухі шпаклівки - це суміш, яка складається з різноманітних речовин, доданих у відповідних пропорціях. Стіна, оброблена подібними шпаклівками, стає дуже рівною. Можна замовити матеріал, упакований в мішки або в пакети. Від виду упаковки залежить вартість матеріалу.

Сухі шпаклівки Уніфлот, Шітрка, Ветонітом, Ротбанд і матеріали від інших виробників мають масу переваг. Продукцію відрізняється доступною вартістю, а також високим рівнем якості. Така шпаклівка Уніфлот, Шітрка, Ветонітом, Ротбанд може використовуватися для тонкої роботи.

Але пам'ятайте про те, що термін зберігання сухих шпаклівок обмежений. Саме тому для обробки великої площі варто брати тільки відповідне кількість матеріалу. Також дотримуйтеся інструкції, яка йде в комплекті з шпаклівками Фугенфюллер, Уніфлот, Шітрка, Ветонітом, Ротбанд.

Є і готовий матеріал, в основі якого латекс або інноваційні дисперсії. Такі матеріали поставляють в банках або ж в відрах.

Такі фактурні шпаклівки дуже зручні у використанні. Витрачати час на приготування складу вам не доведеться. Компоненти шпаклівок вже розведені в оптимальних пропорціях, що дозволить вам заощадити цінний час.

Фарбування поверхонь буде більш комфортною, оскільки працювати з розчинами можна протягом тривалого часу. Якщо раптом необхідно зробити перерву в процесі обробки стіни, ви можете щільно закрити суміш, адже вона не втратить свої властивості.

Також можна розділити шпаклівки по виду їх основного інгредієнта:

  • гіпсові матеріали - такі стартові і фінішні шпаклівки добре вирівнюються і не дають усадки з часом. Саме тому шпалери не будуть відходити;
  • цементний матеріал - цементні шпаклівки мають високий рівень стійкості до вологи і доступною ціною. Однак з часом фактурний матеріал може дати усадку;
  • полімерні матеріали - застосування таких шпаклівок дозволяє досягти високої якості результату роботи.

Є фактурна шпаклівка короїд, яка дає можливість створити красиві поверхні. Декоративний матеріал використовується для проведення зовнішніх і внутрішніх робіт. Гіпсокартон, яким оброблений стеля, буде привабливим і презентабельним протягом тривалого часу.

Різновиди шпаклівок по призначенню матеріалу

Є різні види шпаклівок, які використовуються для виконання широкого спектру робіт:

  • стартові (вирівнюють);
  • фінішний матеріал;
  • спеціалізовані шпаклівки.

Стартовий матеріал стане в нагоді для вирівнювання стін для комфортного кріплення шпалер, а також для усунення деформацій на стелі. Щоб вибрати відповідний фактурний матеріал, необхідно орієнтуватися на особливості основи. Щоб гіпсокартон або інші матеріали були прикріплені надійно, штукатурка повинна мати відповідні показниками адгезії. В такому випадку конструкції з гіпсокартону будуть довговічними і міцними.

Є венеціанський матеріал, який дає можливість створити декоративну поверхню. Це структурний варіант, що володіє привабливим виглядом. Нанесення венеціанської штукатурки на поверхні дозволяє створити унікальний фактурний візерунок, який стане фішкою приміщення.

Для зовнішніх і внутрішніх робіт знадобиться фінішна шпаклівка. Її наносять перед фарбуванням стін, оскільки вона дає можливість впоратися з дефектами і подряпинами на поверхнях. За допомогою структурного матеріалу можна створити кілька шарів, не докладаючи особливих зусиль. Якщо ви не знаєте, скільки висихає штукатурка, уважно прочитайте інструкцію. Коли стіна або фасад висохне, матеріал утворює гладку поверхню, яка чимось нагадує полірування.

Якщо ваша ванна потребує ремонту, зверніть увагу на акриловий матеріал. Це штукатурка, яка має високі показники стійкості до вологи. За допомогою акрилового матеріалу у ванній буде красиво і комфортно.

Універсальні шпаклівки стануть в нагоді не тільки для ремонту в квартирі або в будинку. Можна буде обробити поверхню авто, а також інші варіанти. Після обробки ви зможете приступити до нанесення шару фарби, який буде лягати рівно.

Наш магазин пропонує придбати матеріал для обробки дерев'яного паркету або металу. Ці поверхні стануть рівними і якіснішими. Після обробки ви зможете пофарбувати паркет або метал, адже фарба буде лягати рівним шаром.

Якщо робота викликає у вас складнощі, замовте у нас продукцію за доступною ціною. Ми пропонуємо купити різні шпаклівки, які мають високий рівень якості. З цінами товару допоможуть розібратися наші консультанти, які детально опишуть основні властивості продукції.