" />
Екструдований пінополістирол

Сучасний світ складно представити без одного дуже важливого матеріалу – пінополістиролу, в простолюддя – пінопласт. Він є універсальним ізоляційним матеріалом, який відмінно справляється з високими навантаженнями, як фізичними, так і температурними, окрім цього він не псується, не гниє, а також повністю захищений від бактерій і вірусів.

Пінополістирол використовується абсолютно в будь-якій сфері життя людини, але справжню популярність він придбав в будівельній сфері, а так само у сфері вантажоперевезень і доставок товару. Завдяки надійності, стійкості і низькій вартості пінопласту, його використовують для упаковки посилок і товарів будь-яких розмірів і форм. Кожен сучасний телевізор одягнений саме в такий захист.

Будівництво широко застосовує пінополістирол як універсальний ізоляційний матеріал. Пінопласт відмінно зберігає температуру усередині приміщення, що дозволяє істотно заощадити на опалюванні приміщення зимою, а влітку допоможе зберегти прохолоду і зменшити використання кондиціонерів і вентиляторів. Для цього досить обшити приміщення пінопластом, а зверху покрити штукатуркою або пластиком.

На сьогоднішній день існує дешевша, надійніша і якісніша альтернатива класичному пінопласту – це екструдований пенопполістірол.

Екструдований пінополістирол

Даним матеріалом є вдосконалений вигляд пінопласту, який здатний витримувати колосальні навантаження, а в міцності і надійності набагато перевершує деревину, при цьому зберігаючи особливі ізоляційні здібності пінопласту.

Спочатку отримують піну з полістиролу, а потім матеріал екструдується, тим самим створюючи щільні молекулярні зв'язки  між кульками полістиролу.

 Показано з 1 по 15 із 32 (всього 3 сторінок)