" />
Утеплювач

Кожен власник власного будинку хоче, щоб усередині споруди панував комфортний мікроклімат. Для цього потрібно постаратися ще на процесі будівництва споруди. Вам знадобляться спеціальні утеплювачі, які збережуть цінне тепло всередині приміщення. Але які ж варіанти існують в наш час?

Які утеплювачі заслуговують вашої уваги?

Сучасний межвенцовий утеплювач - це саме та продукція, на користь якої покупці роблять свій вибір. Такий органічний матеріал дозволить зробити будинок більш теплим і комфортним. Різноманітні межвенцовие утеплювачі дозволяють створити оптимальний мікроклімат усередині приміщення, тому ви будете насолоджуватися комфортними умовами проживання.

Ми пропонуємо не тільки межвенцовий утеплювач для проведення робіт зовні або всередині будинку, але ще і безліч інших матеріалів.

  • Екструдований пінополістирол - стелю або дах стануть теплішими за допомогою такого матеріалу. Це довговічний утеплювач, який прослужить протягом 15 років при належних умовах експлуатації. У складі пінополістиролу немає небезпечних для здоров'я людини компонентів. Також його легко встановити, тому ви не витратите багато сил на даний процес.
  • Мінеральна вата - це матеріал для утеплення підлог, дверей і вікон, який створює комфортні умови для проживання в будинку. Низький показник теплопровідності дає можливість зберегти максимум тепла всередині приміщень. Мінеральна вата не боїться механічних впливів. Також матеріал здатний поглинути сторонні звуки, що доносяться з вулиці.

Різкі зміни температурного режиму подібного матеріалу не страшні. Він не деформується внаслідок сильного нагрівання або охолодження, тому прослужить мінвата максимально довго.

Вагомою перевагою матеріалу є те, що йому не страшні впливу хімічних засобів. Навіть якщо раптом подібні речовини потраплять на матеріал, він не перестане виконувати свої початкові функції. Мінеральну вату дуже легко встановити, тому з проблемами і труднощами ви точно не зіткнетеся.

  • Пінополістирол - це відмінний фасадний утеплювач, який має малу вагу. Матеріал дуже міцний, надійний і довговічний. Стелі в лазні, дахи і водопровідні труби будуть зберігати тепло протягом тривалого часу. З пінополістиролом дуже легко працювати, оскільки він з легкістю піддається різним видам обробки.

Це далеко не все, що запропоновано в асортименті сучасного ринку. Ви можете придбати утеплювач Піноплекс, який теж зарекомендував себе з кращого боку. У пеноплекса мінімальний показник теплопровідності. Саме тому лазня та інші конструкції будуть накопичувати цінне тепло. Утеплювач Піноплекс має нульовим показником поглинання вологи, а також відмінною паропроникністю. Матеріал від Піноплекс паркий, міцний і довговічний.

Що ще ми пропонуємо своїм клієнтам?

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками утеплювачів. У каталозі компанії Ви знайдете матеріали від бренду УРС, Кнауф, Роквут, Rockwool і так далі. Кожна без винятку продукція супроводжується відповідними сертифікатами. Компанії УРС, Кнауф, Роквут, Rockwool готові гарантувати найвищу якість товару кожному покупцеві.

Якщо вам потрібно утеплити вікно або двері, а також створити оптимальну покрівлю, перегляньте асортимент матеріалів, який зібраний на нашому сайті. Ми пропонуємо паркі утеплювачі Ізовер, які встигли зарекомендувати себе з кращого боку на відповідному ринку. Утеплювачі Ізовер представляють собою мінеральну вату або базальтовий матеріал, який підійде навіть для виконання фасадних робіт. Якщо користуватися утеплювачем усередині приміщення, він надійно захистить шпалери від негативних факторів, оскільки він досить паркий.

У нас є і продукція від бренду Техноніколь, яка теж затребувана серед покупців. Виробники ТехноНІКОЛЬ приділяють особливу увагу якості та довговічності своєї продукції. Ви можете купити утеплювач для шпалер, а також для інших місць вашого будинку.

Якщо ви хочете фольгований утеплювач, зверніть свою увагу на пінополістирол. Він призначений для подібних завдань, оскільки володіє відповідними експлуатаційними характеристиками. За допомогою пінополістиролу можна утеплити різні конструкції з мінімальними витратами.

Також на нашому сайті запропонований рідкий утеплювач, користуватися яким максимально легко. Нанести його на поверхні можна за лічені хвилини. Зазвичай рідкі матеріали не фольговани, тому уважно вивчіть характеристики того чи іншого варіанту.

Ми пропонуємо пінопласт в дуже великому асортименті. Це бюджетний вид утеплювача, який непогано справляється зі своїми функціями. Якість пінопласту підтверджено відповідними сертифікатами і ліцензіями.

У нас є і фольга, яка справляється з питаннями збереження тепла всередині приміщення. Її вибір дуже великий, тому ви підберете той матеріал, який вам підходить. Ціна фольги невисока, тому вона доступна широкому колу покупців.

Купуйте різні утеплювачі у нас за доступними цінами. Наші консультанти завжди готові допомогти визначитися з остаточним вибором в разі потреби. Доставка товарів на об'єкти стане для вас приємним бонусом.