" />
675 грн
 • Доставка по Києву
  до 100 кг / 1 м3 експрес доставка від 70 до 150 грн
  (по передплаті на карту Приват Банка)
  до 1 т - до 400 грн
  до 1,5 т – 400-500 грн
  до 4 т - 600 грн
  до 5 т - 700 грн
  до 10 т - 1100 грн
 • Доставка по Україні
  DELLA 500 кг (1 палета) - від 500 грн
  Нова Пошта 1 кг від 40 грн
 • Самовивіз зі Складу
  м. Київ, вул. Саперно-Слобідська 57
  м. Вишневе, вул. Чорновола, 48

Акрилова штукатурка KREISEL (Крайзель) ACRYLPUTZ (баранчик До 20) 25 КГ

Характеристика:

Готова до застосування штукатурна маса для нанесення тонкошарових штукатурок, виготовлена на основі водної дисперсії акрилової смоли з мінеральними заповнювачами, гідрофобізуючим засобом, модифікуючими добавками і пігментами. Не містить аміаку і органічних розчинників. Після затвердіння володіє водо- і морозостійкістю. Відрізняється високою адгезією і еластичністю, стійкістю кольору, ударостійкість, стійкістю до стирання, а також простотою в застосуванні.

 

Призначення:

Розчин призначений для ручного виконання декоративних фактурних штукатурок на бетонних основах, мінеральні штукатурки, гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити, а також на армований шар у системах утеплення будівель TURBO-S компанії KREISEL. Акрилова штукатурка AСRYLPUTZ 010 підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Залежно від вмісту мінеральних наповнювачів можливе одержання царапаної фактури (короїд) або зернисту рівномірно-шорстку (баранчика). Не рекомендується застосовувати акрилову штукатурку у випадку утеплення стін за допомогою плит з мінеральної вати, а також у випадку нанесення штукатурки на невисохлі стіни, що містять велику кількість технологічної вологи (наприклад, виконані зі свіжого бетону). Якщо об'єкт знаходиться на території, де можуть впливати підвищені концентрації спор мохів, грибків і т.д. (наприклад, поруч з лісом, водними об'єктами), рекомендується по можливості посилити стійкість штукатурки до їх впливу за допомогою бактерицидного засобу (додатковий захисний шар).

 

Технічні дані:

Склад: водна дисперсія акрилового полімеру, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки, пігменти Густина: приблизно 1,90 г / см3 Адгезія до основи: ≥ 0,6 МПа Відносне дифузійний опір (незатіраемого шару завтовшки 3 мм): ≤ 0,4 м Водопоглинання після 10:00: ≤ 590 г / м2

Робочі дані:

Грунтуючі засоби для заснування: TIEFGRUND LMF 301, PUTZGRUND 330 Робоча температура (повітря, підстави, матеріалів): від + 5 ° C до + 25 ° C Зернистість: 1,5; 2 і 3 мм Колірна палітра: 380 квітів

 

Увага! У разі застосування в системі утеплення стін, а також при нанесенні штукатурки на великі фасадні поверхні рекомендується використання кольорів з коефіцієнтом яскравості (коефіцієнт відбиття розсіяного світла) не менше 25%. Значення даного коефіцієнта вказані в зразках кольорової палітри штукатурок і фарб фірми.

 

Спосіб застосування

Підготовка основи: Всі підстави повинні бути несучими, міцними, рівними, очищеними від пилу, бруду, антиадгезійних коштів, залишків фарб, цвілі, грибків, мохів і т.д., без тріщин і висолів. Мастила, жири і антиадгезійні кошти необхідно повністю змити водою з додаванням детергентів. Поверхні, покриті цвіллю, грибками або мохом, обов'язково обробити протигрибковим засобом, рекомендується - SEPTOBUD 1008, а потім механічно очистити щітками або твердими губками, струменем води під тиском або гарячою парою і повторно нанести протигрибковий засіб. Растрескавшиеся і подряпані поверхні рекомендується вирівняти за допомогою шпатлевочной-ремонтного розчину SPACHTEL-REPARATUMÖRTEL 429, шпатлевочно- вирівнюючого розчину NIVELLIERENDE SPACHTELMASSE 427 або будь-якого іншого розчину, відповідного для даного виду підстави. Вирівнюючі розчини в нанесених місцях повинні добре висохнути і затвердіти. Якщо поверхня підстави недостатньо гладка і вимагає шліфування, можна використовувати склад ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220. підстави- штукатурки повинні бути витриманими і повністю сухими по всій площі! Підкладковий штукатурний шар вимагає як мінімум 28-денний витримки. Армуючий шар скловолокна в системі утеплення стін TURBO-S повинен бути витриманий (просушений) протягом 3-5 днів (низька температура і висока відносна вологість повітря можуть значно збільшити даний час витримки). Сухі та витримані основи необхідно загрунтувати. Вбираючі підкладкові шари штукатурки, гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити рекомендується грунтувати двічі - спочатку Ґрунти Засоби TIEFGRUND LMF 301, а після висихання, не менш ніж через 12:00, за допомогою PUTZGRUND 330. Армуючий шар в системі утеплення стін TURBO-S заґрунтувати засобом PUTZGRUND 330. Колір грунтуючого кошти рекомендується підбирати під колір використовуваної декоративної штукатурки. Ґрунти Засоби PUTZGRUND 330 наносити на поверхню за допомогою щітки або м'якого валика, потім залишити до висихання не менше ніж на 24 години. Поверхні, не призначені для штукатурення, необхідно, перед нанесенням грунтуючих коштів, прикрити.

 

Підготовка матеріалу до роботи: Перед застосуванням штукатурну масу слід ретельно перемішати і перевірити відповідність кольору штукатурки замовленням. При використанні кольорової штукатурки треба звертати увагу на те, щоб на всій поверхні, принаймні, одного фасаду або на кожній окремій поверхні використовувалася маса однієї партії виготовлення. Штукатурну масу не можна розбавляти водою або змішувати з іншими матеріалами.

 

Спосіб застосування: Штукатурну масу наносити на підготовлену основу за допомогою нержавіючої сталевої терки, товщина шару дорівнює товщині зерна заповнювача. Після стягання надлишку розчину поверхню штукатурки затерти горизонтально, вертикально або круговими рухами (залежно від бажаної фактури), використовуючи при цьому пластмасову тертку. Приступати до створення фактури можна, коли маса вже не пристає до тертці, не пізніше, ніж через 15 хвилин після нанесення штукатурки. При виконанні цієї роботи штукатурку не можна змочувати водою! Штукатурні роботи на одному окремому поверхні необхідно виконувати безперервним способом (методом «мокрим по мокрому»), щоб уникнути видимих відмінностей в кольорі штукатурки. Якщо поверхня через велику площі неможливо обштукатурити безперервним способом, необхідно розділити її на менші фрагменти з проведенням прямих кордонів (ліній), зроблених за допомогою клейкої штукатурної стрічки. Крім цього з метою вирівнювання кольору і структури штукатурки рекомендується при її нанесенні не допускати повного спорожнення відра зі штукатурної масою, а постійно додавати (при израсходовании половини відра) свіжу штукатурну масу з нового відра і ретельно перемішувати обидві частини. Не можна виконувати штукатурні роботи під час випадання атмосферних опадів, сильного вітру, при тривалому попаданні прямих сонячних променів, без спеціальних захисних покриттів, що обмежують вплив атмосферних чинників. Готовий свіжий штукатурний шар берегти від дощу, морозу і занадто швидкого висихання. Середній час висихання штукатурки, залежно від всмоктуючої здатності підстави і атмосферних умов, становить 12-48 годин. Низька температура і висока відносна вологість повітря можуть значно збільшити цей час. Увага! Необхідно використовувати повний комплект виробів системи утеплення.

 

Очищення інструментів:

Чистою водою, відразу ж після закінчення роботи.

Упаковка:

Пластикові відра по 25 кг на піддонах по 33 штуки.

Зберігання:

До 12 місяців від дати виробництва в сухому місці, в непошкодженій заводській упаковці при температурі від + 5.З до + 25.С.

Запобіжні заходи:

Уникати контакту зі шкірою і захищати очі. У разі потрапляння в очі рясно промити чистою водою і звернутися до лікаря. При контакті зі шкірою вимити місце контакту водою. Рекомендується при роботі зі штукатуркою використовувати захисний одяг, рукавички, окуляри.

 

Ви можете купити акрилову штукатурку для зовнішніх робіт KREISEL (Крайзель) ACRYLPUTZ за телефоном (044) 223-62-23; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Рекомендовані товари

Теги: акрилова, штукатурка, kreisel, acrylputz, (баранчик, 20), кг, акриловая, штукатурка., баранець, к20 акрилова, кг, акриловая, баранець, к20