" />
Декор штукатурка

Декоративна штукатурка

 

Декоративна штукатурка - оздоблювальний, унікальний матеріал, який призначений для дизайнерського оформлення інтер'єру і фасаду будівель. За консистенцією вона неоднорідна, схожа на пасту суміш, за допомогою якої можна створити на стіні будь-який візерунок або фактуру. Декоративна штукатурка буває багатьох стилів: декоративна та структурна фарба, флокові покриття, венеціанська штукатурка і Марморіні, травертин, отточенто, марсельський віск, кракелюр. Її не проблема замовити в нашому магазині з доставкою по Києву або навіть по Україні.

Декоративна штукатурка ціна якої залежить від її виду та виробника. Види поділяються залежно від застосовуваної області:
- Зовнішня, або екстер'єрна. Застосовується в основному для обробки фасаду будівлі, деякими вона так і називається «фасадна штукатурка», має мінеральну основу (кварцовий пісок, вапно, цемент) з наповнювачем з крихти мармурової, гранітної або слюда.
- Інтер'єрна. Підходить вона для оздоблення інтер'єрів будинків. Основа штукатурки для обробки внутрішніх стін споруд - синтетична смола (полімер, акрил, силікон), наповнювач - гранули полімеру, волокна деревини і крихта кварцу.
- Універсальна. Підходить як для обробки зовнішніх стін, так і для внутрішньої роботи.

Декоративна штукатурка купити яку можна у нас в інтернет-магазині, була винайдена практичними шведами, вони маскували на поверхні стін сколи та тріщини. Однак, вона проявила себе не тільки так, але завдяки своєму благородному виглядом і характеристиками по експлуатації «Штукатур-манія» охопила світ. Декоративна штукатурка ціна в Києві на яку одні з найнижчих, ми доставляємо в самі короткі терміни. Види шпаклівки є за типом в'яжучого властивості:
1. Акрилова - в її основі лежать синтетичні смоли.
2. Силікатна - основою для неї виступає рідке скло.
3. Силіконова - відрізняється довгим терміном служіння та водо-грязе відразливими властивостями.
4. Мінеральна штукатурка.

Декоративна штукатурка купити її можна, замовивши он-лайн або забрати самовивозом. Наші менеджери, у разі необхідності, зможуть допомогти Вам виборі, проконсультують з усіх питань. Наша компанія пропонує великий вибір декоративної штукатурки, за доступною ціною в Києві. Ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, надати Вам консультацію у виборі відповідного матеріалу.