" />
Вторинний авторинок

Дорогі моделі автомобілів вже оснащені шумоизолирующими матеріалами. Але деякі моделі позбавлені подібних переваг. Наш вторинний авторинок пропонує купити ті варіанти, які дозволять їздити з комфортом. Ви зможете насолодитися теплом і тишею всередині салону машини.

Вторинний авторинок: як створити комфортного залізного коня?

Асортимент матеріалів, які дозволяють шумопоглинаючими сторонні звуки, дуже широкий. На вторинному авторинку вони запропоновані у великому асортименті:

  • вібродемпфери - це обесшумка, яку необхідно приклеювати до очищеного кузова машини. Даний Віброізоляційний матеріал поглинає вібрації, які створює двигун, трансмісія або підвіска;
  • шумоізоляторів - за допомогою такої обесшумка машина буде їхати дуже тихо. Якісну шумоізоляцію укладають поверх вибродемпферов. Це додаткова теплоізоляція, завдяки чому їзда буде комфортною;
  • шумопоглиначі - звукоізоляційний матеріал володіє м'якою і пористою структурою, тому звукові хвилі будуть поглинені. Така шумоізоляція дуже ефективна, адже тиша всередині автомобільного салону вам забезпечена;
  • антискрип - вторинний авторинок пропонує придбати такий популярний шумоізоляційний матеріал. Такий варіант усуне скрипи і биття ущільнень стиків, які можуть відволікати від дороги.

Вибирайте видатковий шумоїзолірующий матеріал за допомогою наших фахівців. З їх допомогою авторемонт і шумоізоляція буде більш ефективним і оперативним. Ми пропонуємо великий асортимент різних варіантів, якими сповнений вторинний авторинок. Їх рівень якості дуже високий, тому вони будуть боргів виконувати свої функції.

Якщо ваша машина занадто сильно шумить в процесі шляху, а всередині салону холодно, обов'язково варто купити один з матеріалів. Кожен автомобільний любитель зможе підібрати той варіант, який йому підходить, за допомогою наших консультантів. Вони на зв'язку в будь-який час доби, тому можна задавати їм питання, що цікавлять вас питання. Є і будівельний матеріал, який може стати в нагоді для авто.

В каталозі всі матеріали розсортовані в зручному порядку. Якщо вам потрібно поліпшити свій автомобіль, робіть замовлення на нашому сайті. Доступна ціна шумоізоляції сприяє поширеності матеріалів серед покупців. Ви можете замовити товар з доставкою додому, який супроводжується необхідними сертифікатами.