Універсальний вибір: силикатно-силіконова фасадна штукатурка

Фасад - це обличчя будинку, і якщо колись для його обробки застосовували виключно класичну штукатурку з піску та цементу, то в наш час різноманітність складів, застосовуваних при виготовленні штукатурки, зможе заплутати багатьох обивателів. Однією з найбільш затребуваних і популярних є силікатно-силіконова декоративна штукатурка.

Цей вид фасадного оздоблювального матеріалу має властивості відразу декількох зразків штукатурки. Далі ми розглянемо їх основні характеристики:

1. Довговічність. При виконанні всіх рекомендацій, зазначених в інструкції, термін експлуатації буде перевищувати більше двадцяти років.

2. Легкість нанесення. Ця якість досягається завдяки чудовому зчепленню з поверхнею і високою пластичністю.

3. Водостійкість. Силікатні речовини, що входять до складу, після висихання знаходять властивості рідкого скла.

4. Морозостійкість. Навіть сорокаградусний мороз не вплине на її характеристики.

5. Світлостійкість. Вплив прямих сонячних променів ніяк не змінить первинний вигляд штукатурки максимально можливий час.

6. Біологічна несприйнятливість. Матеріали, що застосовуються при виготовленні цього виду штукатурки, абсолютно не піддаються впливу грибка або цвілі.

Новітні компоненти і підвищені характеристики роблять з фасадної силикатно-силіконової штукатурки досить незвичайний, можна сказати, універсальний матеріал. Відмінні декоративні якості плюс високі експлуатаційні властивості забезпечують можливість використання її на об'єктах як в екологічно сприятливих районах, так і для обробки фасадів промислових підприємств або будинків, якi знаходяться в мегаполісах або місцях з підвищеною забрудненістю.

21.11.2018

рекомендовані товари