948 грн
Є в наявності

Грунтовка Vamiut IQ BetonGrunt застосовується для підготовки під обробку щільних, не всмоктують вологу поверхонь (монолітних і збірних бетонних і залізобетонних конструкцій) з метою підвищення адгезії до основи оздоблювальних покриттів (гіпсових, гіпсоізвесткових, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, фарб, шпаклівок і клеїв для плитки) всередині і зовні приміщень. Грунтовка Vamiut IQ BetonGrunt, також застосовується для підготовки поверхонь, оброблених цементно-піщаними і цементно-вапняними штукатурками і облицьованих гіпсокартоном, ДСП або керамічною плиткою.

Склад: дисперсія на основі синтетичних смол
Густина: 1,45 кг/л
Температура основи при застосуванні: від +5°С до +30°С
Час висихання до ступеня 3 від 3 до 4 годин
Витрата від 0,25 до 0,5 л/м2
 

Ґрунтовку слід ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком, макловицею. Після висихання ґрунтовка стійка до механічних впливів, а поверхня придатна для нанесення наступних шарів. Інструменти слід промити водою одразу після використання. Затверділі залишки можна видалити органічними розчинниками.

Купівля будматеріалів: в інтернеті або магазині?
Купівля будматеріалів: в інтернеті або магазині?
У наш час все більше й більше людей вважають за краще замовляти різні інструменти або ремонтні матеріали на відстані. Інтернет магазин будматеріалів може запропонувати покупцеві багато переваг.Переваги покупки в інтернетіЗвичайно, така альтернатива м..
Продукція Vamiut
Продукція Vamiut
Останнім часом дуже популярною стає штукатурка Vamiut. ТМ Vamiut - це бренд компанії IQ - Tek (Ukraine), яка заснована в 2016 році і за минулі роки стала досить відомою серед різних будівельних фірм. Вона розробляє різні сучасні будівельні матеріали ..
Для чого потрібна ґрунтовка у сучасному світі?
Для чого потрібна ґрунтовка у сучасному світі?
Ґрунтовка стін по праву вважається одним з найголовніших етапів не лише у будівельній індустрії, але і в побуті. Ця технологія значно зменшує витрати на використання фарби, а також:1. Дає можливість намертво прикріпити ЛКМ до поверхні.2. Фарба лягає ..