1 511 грн
Немає в наявності

Акрилова фарба Vamiut IQ InteriorFarba Lux призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій і елементів усередині будинків по мінеральних підставах (бетон, цегла, цементно-піщані штукатурки, гіпсові штукатурки та плити і ін.) І органічних основах (шпалери, стеклохолст, полістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити), які несуть високу експлуатаційну навантаження і вимагають частого миття з використанням побутових миючих і дезінфікуючих засобів. Може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Не застосовувати для фарбування підлог.

Як краще захистити свій будинок від ерозії і вологи
Як краще захистити свій будинок від ерозії і вологи
Волога і ерозія - це фактори, які поступово руйнують споруди. Важливо не допустити їх вплив на будинок, щоб він простояв максимально довго. Для подібних цілей часто використовується фасадна фарба, яка створює надійний захист від негативних факторів.О..
Як правильно підібрати фарбу для інтер'єру?
Як правильно підібрати фарбу для інтер'єру?
Будівельні магазини пропонують людям великий вибір різних матеріалів. В такому асортименті можна розгубитися, якщо у вас немає відповідного досвіду в цій сфері. Якщо вам потрібна фарба для інтер'єру, варто розібратися з основними видами покриттів..
Продукція Vamiut
Продукція Vamiut
Останнім часом дуже популярною стає штукатурка Vamiut. ТМ Vamiut - це бренд компанії IQ - Tek (Ukraine), яка заснована в 2016 році і за минулі роки стала досить відомою серед різних будівельних фірм. Вона розробляє різні сучасні будівельні матеріали ..
Фарби ваміут
Фарби ваміут
Продукція Vamiut є хорошим вибором для використання в ремонтних роботах, як професійними майстрами, так і тими, хто робить ремонт самостійно. Відмінними властивостями такого товару є висока якість і досить тривалий термін служби. Фарби ваміут допомаг..
Фарба на прикладі Тіккуріла
Фарба на прикладі Тіккуріла
Як відомо, деякі види фарб при подальшій експлуатації можуть негативно впливати на людське здоров'я. Фарби низької якості можуть привести до гострого отруєння. Фарба Тіккуріла виготовляється на основі натуральних сировинних матеріалів, таких як:&..
Інтер'єрна фарба - види і застосування
Інтер'єрна фарба - види і застосування
Фарба інтер'єрна є сучасним матеріалом, який славиться своєю відмінною експлуатаційною властивістю. Її застосовують для обробки різних поверхонь, в основному усередині приміщень. Свою популярність інтер'єрна фарба отримала за рахунок чималої ..
Фарба для стін
Фарба для стін
Що робити, коли банальні шпалери вже набридли, та й ціни за рулон не всім по кишені, а потрібно враховувати, що на кімнату необхідно як мінімум чотири рулона шпалер? Ідеальним рішенням буде фарбування стін в улюблений колір, благо палітра фарб предст..