1 090 грн
Немає в наявності

Структурна акрилова фарба Vamiut IQ InteriorStructur призначена для обробки поверхонь стін і стель всередині будівель. Фарба наноситься як по мінеральних (в тому числі гіпсові штукатурки і плити і ін.), Так і органічних основах (шпалери, полістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити). Застосовується також по раніше пофарбованих поверхонь.

Продукція Vamiut
Продукція Vamiut
Останнім часом дуже популярною стає штукатурка Vamiut. ТМ Vamiut - це бренд компанії IQ - Tek (Ukraine), яка заснована в 2016 році і за минулі роки стала досить відомою серед різних будівельних фірм. Вона розробляє різні сучасні будівельні матеріали ..
Фарби ваміут
Фарби ваміут
Продукція Vamiut є хорошим вибором для використання в ремонтних роботах, як професійними майстрами, так і тими, хто робить ремонт самостійно. Відмінними властивостями такого товару є висока якість і досить тривалий термін служби. Фарби ваміут допомаг..
Інтер'єрна фарба - види і застосування
Інтер'єрна фарба - види і застосування
Фарба інтер'єрна є сучасним матеріалом, який славиться своєю відмінною експлуатаційною властивістю. Її застосовують для обробки різних поверхонь, в основному усередині приміщень. Свою популярність інтер'єрна фарба отримала за рахунок чималої ..
Фарба для стелі
Фарба для стелі
Фарбування стелі - процес не особливо складний і трудомісткий, особливо коли матеріал і робочий інструмент підібраний правильно. На даний момент фарба є найбільш популярним оздоблювальним матеріалом. Єдина складність полягає у виборі самої фарби, яка..