1 269 грн
Є в наявності

Грунтовка Vamiut IQ QuartzGrunt застосовується для підготовки під обробку щільних, не всмоктують вологу поверхонь (монолітних і збірних бетонних і залізобетонних конструкцій) з метою підвищення адгезії до основи оздоблювальних покриттів (гіпсових, гіпсоізвесткових, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, фарб, шпаклівок і клеїв для плитки) всередині і зовні приміщень. Грунтовка Vamiut IQ BetonGrunt, також застосовується для підготовки поверхонь, оброблених цементно-піщаними і цементно-вапняними штукатурками і облицьованих гіпсокартоном, ДСП або керамічною плиткою.

Склад: дисперсія на основі синтетичних смол
Густина: близько 1,5 кг/л
Температура основи при використанні від +5°С до +30°С
Час висихання до ступеня 3: від 3 до 6 годин
Витрата: від 0,25 до 0,5 л/м2

Ґрунт-фарбу слід ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком, макловицею або механізованим методом. Після висихання ґрунт-фарба стійка до механічних впливів, а поверхня придатна для нанесення наступних шарів. Інструменти слід промити водою одразу після використання. Затверділі залишки можна видалити органічними розчинниками. Рекомендується використовувати IQ QuartzGrunt в кольорі близькому до кольору наступного декоративного шару.

Продукція Vamiut
Продукція Vamiut
Останнім часом дуже популярною стає штукатурка Vamiut. ТМ Vamiut - це бренд компанії IQ - Tek (Ukraine), яка заснована в 2016 році і за минулі роки стала досить відомою серед різних будівельних фірм. Вона розробляє різні сучасні будівельні матеріали ..
Для чого потрібна ґрунтовка у сучасному світі?
Для чого потрібна ґрунтовка у сучасному світі?
Ґрунтовка стін по праву вважається одним з найголовніших етапів не лише у будівельній індустрії, але і в побуті. Ця технологія значно зменшує витрати на використання фарби, а також:1. Дає можливість намертво прикріпити ЛКМ до поверхні.2. Фарба лягає ..