Заповнення швів

Шпаклівка для заповнення швів – необхідний матеріал для створення конструкцій із гіпсокартону або обшивки поверхонь ім. Цей процес передостанній перед фінальною обробкою (наприклад, наклеюванням шпалер або фарбуванням). Він допомагає запобігти появі тріщин та нерівностей стіни надалі.

Використання такого матеріалу забезпечує надійніше та міцніше з'єднання між листами гіпсокартону. Шпаклівка має особливий склад, який дозволяє повноцінно заповнювати шви та створювати рівну поверхню.

Різновиди шпаклівки для швів гіпсокартону та особливості вибору

Для правильної обробки стін необхідно врахувати всі властивості різних варіацій матеріалу. Шпаклівка для швів гіпсокартону буває різних видів:

  1. Вирівнювальна: необхідна для якісного заповнення тріщин, дірок від шурупів та інших нерівностей поверхні.
  2. Універсальна: підходить як для вирівнювання, так і для фінішного етапу роботи. Перевагою цього виду є те, що вона застосовується ширше в різних ремонтних процесах.
  3. Фінішна: використовується для завершення обробки, за допомогою матеріалу можна створити ідеально гладку поверхню.

Існує також декілька різновидів готової шпаклівки для швів гіпсокартону за типом суміші. Одним із найпоширеніших є акриловий варіант, який підходить для більшості ремонтних робіт, за винятком приміщень із високою вологістю.

Цементна шпаклівка відмінно переносить механічні навантаження й коштує дешевше за гіпсову. Однак матеріал часто схильний до усадки з часом.

Полімерний варіант – це універсальне рішення з перевагами гіпсового та цементного видів разом узятих. Його можна використовувати в будь-яких приміщеннях та умовах, проте вартість матеріалу зазвичай вища, ніж попередніх типів.

Також суміші діляться на готові з додатковими речовинами та сухі, які спочатку потрібно приготувати самостійно.

Порядок дій при заповненні швів

Технологія заповнення швів передбачає декілька послідовних важливих етапів. Спочатку за допомогою шпателя рівномірно наноситься суміш для з'єднання листів гіпсокартону та щільного заповнення шва. Потім після невеликого висихання на неї приклеюється спеціальна сітка. Дуже важливо розташувати її рівно в центрі – так, щоб по обидва боки стику залишалися рівні клапті сітки. Наступний крок – нанесення додаткового шару шпаклювальної суміші. Потім важливо, щоб він повністю висох для якісного затирання шва до рівної та гладкої поверхні.

Купити шпаклівку для заповнення швів гіпсокартону

Ми пропонуємо вам купити шпаклівку для швів гіпсокартону за вигідними цінами та зручними умовами доставки. У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент продукції для ремонту та будівельних робіт високої якості від найкращих виробників. А також ми завжди готові допомогти вам із вибором матеріалів і всього необхідного для ефективної роботи.Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)