Затирання швів

Затирка для швів та плитки: застосування, види

Облицювання кахлем вимагає не лише професійного виконання, а й акуратного фінішного оформлення. На завершальному етапі знадобиться затирка для плитки, пластична маса, що заповнює шви між різними частинами матеріалу Завдяки їй волога не потрапляє у щілини, у приміщенні не розвиваються пліснява та грибок.

Матеріал випускається в широкому асортименті – з блискітками та перламутровим ефектом, кольоровий, для клінкерної плитки, мозаїки, підлоги, стін. Затирка для швів покращує зчеплення між елементами кладки, з її допомогою легко сховати сколи та щербини по краях та додатково прикрасити приміщення.

Як правильно користуватися

Надати кладці привабливий вигляд вийде, якщо точно дотримуватись технології обробки швів. Спочатку стики очищають від пилу та бруду, потім змочують та акуратно наносять пластичну масу терткою або шпателем по діагоналі під кутом 45 градусів. Для повного заповнення необхідно добре, з зусиллям втирати матеріал, тоді на покритті не з'являться тріщини.

Перш ніж купити затирку для швів плитки необхідно звертати увагу на колір. Якщо вибрати відповідний, готове облицювання буде виглядати естетично та гармонійно. Асортимент відтінків широкий, тому можна знайти плиткову масу для будь-якого типу обробки, як настінної, так і підлогової. Щоб визначити час схоплювання необхідно спочатку обробити 1м2 невеликою кількістю складу.

Які є різновиди

У компанії «Будівельна гільдія» пропонується купити матеріал для затирання від таких відомих виробників, як Ceresit, Baumit, Літокол та інші. У каталозі є також двокомпонентна затирка для плитки – вона необхідна для герметизації та додаткової прикраси облицювання. Асортимент включає такі різновиди:

  • епоксидна. Не боїться лугів та кислот, підходить для приміщень, де діють особливі санітарно-гігієнічні вимоги та норми. Містить затверджувач, що дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї;
  • цементна. Для приготування її достатньо розбавити водою та перемішати до стану однорідної маси. Після цього суха затирка для швів готова до нанесення;
  • силіконова. Підходить для маскування швів між кахлем усередині приміщення. Зберігає початкові характеристики під впливом вологи або температурних перепадів.


Показано з 1 по 48 із 180 (всього 4 сторінок)